першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Палаючий потяг або дивна поведінка керівника пожежної частини

25-04-2006 16:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145972898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Надзвичайна подія трапилася в Кременчуці 16 квітня. В Крюкові, поблизу приватних житлових будинків по вулиці Радянської міліції, загорівся потяг.

Близько 16.30 мешканці будинків, розташованих по вул. Радянської міліції та провулку Самойлівському, спостерігали таку картину. Рухаючись у напрямку Знам’янки вантажний потяг з цистернами раптово зупинився за декілька метрів від їх будинків. Всі помітили, що з локомотива вихоплюється полум’я. Деякий час машиністи не починали жодних заходів по ліквідації пожежі. Після того, як люди викликали пожежну охорону та почали запитувати, що знаходиться в цистернах і чи не вибухнуть вони, машиністи відчепили локомотив і відігнали його метрів на десять.

Команди пожежників прибули на місце події хвилин через двадцять і відразу приступили до гасіння пожежі. За цей час у локомотиві вже вигоріли вікна, майже згоріла обшивка даху і стін.

Разом з пожежною командою на місце події приїхали керівники підрозділів МЧС та залізничного депо. До мене підійшов чоловік, який назвався Музиченком Євгеном Олексійовичем, керівником Крюківської пожежної частини. Побачивши відеокамеру в моїх руках, попросив копію відеокасети, а коли дізнався, що я журналіст, сказав, що було б добре, якби випустили репортаж про оперативне та професійне реагування пожежників на надзвичайні ситуації. Я пообіцяв, що такий репортаж обов’язково вийде.

Але по завершенню ліквідації пожежі Музиченко Є.О. кардинально змінив ставлення до майбутнього репортажу. Він почав наполягати, щоб я віддав йому відеоматеріали, і щоб інформація про цей випадок не потрапила в ЗМІ.

Поведінка не лише Музиченка, але й керівників залізничного депо та машиністів викликала здивування. Вони навідріз відмовилися представитися, назвати свої посади та пояснити причину та наслідки пожежі. Всі в один голос заявляли, що ніякої пожежі не було, а дим з тепловоза йде тому, що там закипіла вода (яка саме - не пояснили, мабуть, машиніст збирався приготувати собі чай). Так нічого не пояснивши, все керівництво швидко поїхало з місця пригоди, залишивши більше запитань, ніж відповідей. Дійсно, чому вони так не хотіли розголосу про цю подію? Чим була викликана пожежа і які могли бути наслідки?

Відеоматеріали про пожежу направлені для висвітлення через республіканські телеканали, а редакція звернеться до відповідних органів для отримання відповідей на запитання щодо цієї пригоди.

Дмитрій

From:kremen.gazeta@gmail.com Date: Tue, April 25, 2006 6:03 am

25-04-2006 16:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1145972898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua