першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Васильківщині розпочалися зміни

26-04-2006 11:24 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146039869.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Головою Васильківської районної ради став представник БЮТ. На першій сесії Васильківської районної ради головою було обрано Сергія Задорожнього, члена "Батьківщини". За нього проголосували 41 депутат з 50 загального складу ради. До цього Задорожній був начальником Васильківської об'єднанї податкової адміністрації. В часі президентських виборів Задорожний був членом Комітету національного порятунку Васильківщини (очевидно, єдиним в області, зважаючи на посаду). Його висунули фракція БЮТ та депутатська група СПУ.
Заступником голови 30-голосами обрано також представника БЮТ Вадима Ляшка.

В роботі сесії оголошено перерву на два дні для збору пропозицій по складу постійцнх комісій та виконавчого комітету райради. Схоже на те, що на Васильківщині депутати заберуть в держадміністрації делеговані повноваження і намагатимуться перебрати владу у відання ради.

Сенсаційною стала заява голови Васильківської районної організації Партії вільних селян та підприємців Володимира Лисака, якою голову Васильківської РДА (він же голова спілки офіцерів України), новообраного депутата райради від Блоку Костенка-Плюща В'ячеслава Білоуса звинувачено в порушенні слова честі офіцера та політичному дворушництві. Ставши депутатом від УНБ, пан Білоус є 133 номером в списку БЮТ до Верховної Ради України. Однак цей номер не заважав пану Білоусу проводити антиБютівську агітацію. Місцеві політики вважають, що своє ставлення до пана Білоуса фракція БЮТ (22 депутати) офіційно висловить на сесійному засіданні через два дні. Якщо враховувати коаліційну угоду з СПУ (7 депутатів) та негативне ставлення до голови РДА депутатів від Блоку Литвина та Партії регіонів, конфлікт між РДА та лідером місцевої "Пори", цілком реальною виглядить відставка Білоуса з посади голови РДА та звернення місцевого БЮТ до лідерки блоку з пропозицією виключити Білоуса з виборчого списку.

P.S. В часі виборчої кампанії уповноважена ВО "Свобода" Людмида Іліна та кандидат в депутати Київської обласної та Васильківської районної рад Віталій Заїка неодноразово зверталися до ЦВК, окружної, обласної та районної виборчих комісій з вимогою зняти з реєстрації політичного "багатоженця" , але ( скарг залишилися без розгляду і відповіді.

26-04-2006 11:24 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146039869.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua