першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Притягти до відповідальності керівників на зразок Івченка"

04-05-2006 21:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146767989.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Полтавський обласний Комітет - об’єднання “За чесну владу на Полтавщині” до якого входить 31 громадська організація і головною метою якого є захист прав і свобод громадян у зв’язку з підвищенням з 1 травня ц.р. цін за електроенергію, газ та намагання підвищити ціни за комунальні послуги прийняв та направив Заяву Прем’єр-міністру України Єханурову Ю.І.

Комітет планує уважно вивчити це питання в тому числі економічну обґрунтованість(як заявив Ю.Єхануров) такого підвищення і звертає увагу Уряду, чи є економічно обґрунтованими пенсії 14 млн. пенсіонерам (біля 400 грн.) і зарплати Міністрів та депутатів Верховної ради (середня - біля 20 000грн.)тобто у 80 раз більшої.

Таке співвідношення викликає велике обурення населення. Тим більше, що незважаючи на такі захмарні зарплати у керівників держави наслідки їх роботи провальні. Комітет пропонує встановити дійсно економічно обґрунтовані зарплати керівникам держави за зразком цивілізованих країн Європи.

Оплату керівників встановити за наслідками роботи, а не як кому здумається.

Притягти до відповідальності керівників на зразок Івченка. Надати дані Комітету для проведення аналізу обґрунтованості підняття цін на газ та електроенергію.

Співголова Комітету О. Шаманенко Полтава, пр.Миру,18, к.196

04-05-2006 21:39 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146767989.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua