першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Блакитні вперед!

06-05-2006 11:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146903458.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

3 травня відбулася 2 сесія Новобузької районної ради Миколаївської області на якій затверджувався регламент роботи ради. На перший погляд подія буденна, але стала сесія перетворилася на чергове ґвалтування законів. Порушення розпочалися з організації самої сесії - про сесію було об’явлено за 8 днів матеріли роздані за 3 дні та це якби і нічого зважте на дні – це святкові та поминальні. Депутати НСНУ звернулися до голови з перенесенням сесії на 10 травня, але голова райради звернення залишила без відповіді мотивуючи що не було особистого звернення депутатів, звернення було подане письмово через кур’єра. Така поспішність стала зрозуміла під час розгляду матеріалів запропонованих депутатам. В рішеннях стоять посилання на не існуючі норми законів, нормативних актів, порушення бюджетного законодавства, бажання впливати на пресу, шляхом підпорядкування голові райради газети?- співзасновниками якої є райдержадміністрація, та колектив.
З конструктивного ключу, який обіцяла голова райради при обрані, вся сесія звелася до зведення рахунків, розправи над законністю, гласністю, свободою слова.
По рішенням сесії депутати НСНУ направлять скарги до суду

06-05-2006 11:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1146903458.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua