першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Захоплення офісу НСНУ виявилося «уткою».

13-05-2006 13:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1147516980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Інформація щодо силового захоплення на днях приміщення виконкому Шевченківської районної організації „Нашої України” міста Києва не підтвердилась.

Коментарi: Зорян Шкіряк, Дмитро Кобзар, Андрій Тарасенко


Згідно з повідомленнями, які з’явилися 10 травня в низці інтернет-видань (www.maidan.org.ua, www.kiyany.com.ua), з десяток людей за участі членів організації „Тризуб” увірвалися до офісу та заблокували виходи приміщення виконкому Шевченківської районної організації «Народного Союзу Наша Україна». Ці дії ЗМІ пов’язували з фактичним розколом, який стався в організації після виборів.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту «Депутата», ця інформація не відповідає дійсності. Ніякого захоплення чи силового протистояння всередині районної організації „Нашої України” насправді не було, а інформація в Інтернеті виявилась «уткою».

Член Ради партії НСНУ, голова Шевченківської районної організації «Молодіжний Союз «Наша Україна» Дмитро Кобзар пов’язує «анонімне» джерело з головою Шевченківської районної організації НСНУ Зоряном Шкіряком, якому ще 27 квітня 2006 року рішенням Ради партії було висловлено недовіру.

«Причиною розгортання брудної піар-кампанії проти власної партії керівником виконкому Шевченківської районної організації НСНУ Зоряном Шкіряком представники Ради партії вважають спробу ухилитися від відповідальності за ряд кричущих порушень, здійснених ним під час проведення виборчої кампанії та після її завершення. Зорян Шкіряк умисно блокує підготовку проведення звітно-виборчої конференції та уникає звіту перед Контрольно-ревізійною комісією партії», - розповів у телефонному інтерв’ю «Депутату» Дмитро Кобзар.

«Зокрема, Рада партії виявила понад 14 фактів брутального порушення Статуту, здійснених екс-керівником виконкому. Серед них підробка підписів членів партії, відверте ігнорування Ради партії, самовільне формування списків кандидатів у депутати, ігнорування вимоги контрольно-ревізійної комісії щодо надання документів для перевірки та ряд фінансових порушень. Найбільш недолугими, а то й провокаційними виявилися подальші його дії щодо спроби самовільного висунення кандидата на посаду голови Шевченківської районної ради», - пояснив лідер Шевченківської районної організації «Молодіжний Союз «Наша Україна».

«Тож на своєму засіданні 27 квітня 2006 року Рада Шевченківської районної у м. Києві організації НСНУ більшістю голосів ухвалила протокольне рішення щодо створення оргкомітету з підготовки й проведення звітно-виборної конференції районної організації. Виходячи з того, що Шкіряком було зірване попереднє рішення Ради від 10 квітня 2006 року стосовно підготовки та проведення районної конференції та виконкомом блокувалася робота контрольно-ревізійної комісії, Рада партії винесла рішення провести звітно-виборну конференцію 22 травня 2006 року. До цього часу Рада зобов’язала голову контрольно-ревізійної комісії здійснити перевірку роботи виконкому. Також Рада прийняла рішення за вищевказані дії висловити недовіру голові виконкому та запропонувати відкликати його із займаної посади», - розповів Дмитро Кобзар.

«Виконуючи протокольне рішення Ради партії 10 травня 2006 року ми вкотре затребували у Шкіряка необхідні документи для проведення конференції. У відповідь члени оргкомітету отримали “цирк” у вигляді звинувачення в захопленні офісу партії та брудної піар-акції в Інтернеті, спрямованої на підрив авторитету партії та паралізування її діяльності. А отож “анонімному джерелу”, яке намагається уникнути відповідальності за вчинені дії, привиділись бойовики організації “Тризуб” та “невидима рука бізнесового крила партії”. Більше того, голова виконкому З. Шкіряк, зливаючи брудну інформацію в Інтернеті, свідомо намагається скомпрометувати чільних діячів партії, таким чином намагаючись остаточно узурпувати владу в партії. Називаючи конкретні прізвища та звинувачуючи їх у “створенні опозиції до голови виконкому партії”, анонімне джерело сором’язливо приховує, що таку позицію займають більшість членів ради партії, про що й було ухвалене відповідне протокольне рішення від 27 квітня 2006 року», - сказав член Шевченківської Ради партії НСНУ.

«Саме районна конференція має поставити остаточну крапку в ситуації, що склалася у Шевченківській районній організації НСНУ. А до цього часу анонімне джерело, замість того щоб поширювати брудну і брехливу інформації серед ЗМІ, має виконати рішення Ради партії та надати можливість роботи контрольно-ревізійній комісії та оргкомітету з проведення конференції», - підсумував Дмитро Кобзар.

Натомість голова виконкому Шевченківської районної організації НСНУ Зорян Шкіряк відкидає звинувачення у причетності до поширення неправдивої інформації щодо захоплення виконкому Шевченківської районної організації „Нашої України”.

«Інформація, що з’явилася в Інтернет-сайтах, не відповідає дійсності. Звідки вона з’явилася, я не можу пояснити. Думаю, найближчим часом я розберусь», - розповів у коментарі Зорян Шкіряк.

Голова Київської міської організації «Тризуб» імені С. Бандери Андрій Тарасенко також заперечує причетність організації до вищеназваних подій.

«Перший раз про це чую. Можу з певністю заявити, що «Тризуб» імені Степана Бандери до захоплення будь-яких приміщень відношення не має. Вважаю це провокаційною інформацією, що має на меті дискредитувати нашу організацію», - заявив «Депутату» керівник київського «Тризубу».

13-05-2006 13:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1147516980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua