першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь виступила проти корупції та наркотиків

19-05-2006 02:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1147995953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 травня 2006 р. Київська міська організація Спілки Української Молоді разом з Київською Регіональною Козацькою Паланкою провела біля арки “Дружба народів” (Ярмо народів поруч з Європейською площею), акцію “Молодь проти корупції та наркотиків”.

Протягом кількагодинного дійства молодь демонструвала свої вміння та таланти. Перед киянами та гостями столиці виступили автори-виконавці зі своїми піснями та юні співачки. Їх виступ змінився військово-історичною виставою, під час якої любителі традиційних бойових мистецтв стародавньої України та інших країн Європи з історико-патріотичних клубів продемонстрували свої вміння. Глядачі заходу також прийняли участь в цьому яскравому та динамічному дійстві. Було проведено декілька творчих конкурсів, їх переможцям вручено патріотичну літературу, а партнер заходу ККЗ “Росинка” подарував їм напої власного виробництва. Також присутніх на заході проінформовано про репресії до члена Спілки Української Молоді Любові Яремчук з боку корумпованого керівництва Національного Аграрного Університету. На акції лунали заклики не тільки проти корупції, а й проти наркотиків. А на завершення заходу для його гостей була влаштована дискотека. Таким чином була привернута увага громадськості до проблем молоді та інформовано про згубний вплив наркоманії і корупції.

Київська міська організація Спілки Української Молоді запевняє, що це далеко не остання культурно-просвітницька акція у боротьбі за інтереси української молоді, яку вона проводить у тісній співпраці з дружніми патріотичними організаціями.

18. 05. 2006 р.

Голова Володимир Мозговий

__________________________________
Фото акції на сайті КМО СУМ:
http://sum.org.ua

19-05-2006 02:45 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1147995953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua