першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Акція “Скажи SOS Президентові” відбулася!

19-05-2006 15:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148042544.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція “Скажи SOS Президентові” відбулася!
Сьогодні о 14 годині відбулася акція протесту проти того, що запроваджено другу регіональну мову – російську - в Харкові.
Учасники акції почали сурмити сигнал “SOS” у футбольні сурми . На звуки сурем до учасників акції вийшов секретар Харківської міської ради, депутат од Партії Регіонів Геннадій Адольфович Кернес. Він почав публічно ображати учасників акції та висловлюватися на зразок: “Кто ти такой, я тебе сейчас подудю, у тебя сперматозоіди в голове, у тебя слюна бризкаєт, ти хочеш, шоб тебя сейчас отсюда увезли, єдьте в Кієв і там дудіте,” погрожував учасникам. На вимогу говорити державною мовою й не “тикати” він не реагував, принципово “тикав” і говорив по-російському. А його охоронець матюкався і казав, що якщо ще дудітимуть, то ”Я вам дудку в глотку засуну” смикав людей за руки й виривав сурми.
Учасники акції пояснили, що “акція мирна, ми поводимось пристойно й ми проти другої регіональної мови”. Ті хто вийшов від влади, натомість, ображали учасників і говорили до них украй зневажливо. Хіба так має поводитися народній обранець? Почали сходитися люди та сперечатися на тему мови. Один із оборонців Кернеса напідпитку, видихаючи перегар, лаявся.
Мирну акцію за оборону мови міська влада облаяла і зневажила. Проте акція гучно та яскраво розпочала хвилю протестів “Думай по-українськи!”.

19-05-2006 15:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148042544.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua