першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Всеукраїнський табір Гурби-Антонівці 2006

23-05-2006 16:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148392199.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

“Війни” патріотів
З 6 до 9 травня відбулася найчисельніша в Україні військово-патріотична гра „Гурби-Антонівці 2006”. Понад 500 учасників з усіх куточків держави приїхало на Тернопільщину аби взяти у ній участь. Тільки з Сумщини туди поїхало 67 людей, вже не кажучи про інші регіони.

Ініціатором цього заходу виступив вже вчетверте Молодіжний Націоналістичний Конгрес, залучаючи до участі в грі представників молодіжних організацій та небайдужу молодь з різних областей України. Метою змагань є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА. Теренова гра виховує фізично, інтелектуально та духовно. Важливим аспектом заходу є пропаганда здорового способу життя, залучення юнацтва до вивчення питань особистої та колективної безпеки, популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху. Під час теренівки налагоджуються дружні контакти між молодіжними громадськими організаціями. Унікальність заходу полягає в тому, що в Україні сьогодні жодна організація не проводить таких широкомасштабних заходів, користь яких очевидна для виховання молодого покоління.
Терен являє собою лісовий масив площею 22 – 25 кв. км. обмежений з заходу річкою Іловиця, з півночі вузькоколійною залізницею та вирубкою під лінією електропередачі, з півдня та сходу дорогами на яких межі теренівки будуть завчасно промарковані. Територія проведення заходу вибрана невипадково, і знаходиться у лісовій місцевості між селами Смига Рівненської області та Антонівці Тернопільської області. Чому обрано саме цей терен? У квітні 1944 року у цій місцевості відбулися найбільші в історії бої Української повстанської армії проти чисельно переважаючих військ НКВС. За допомогу упівцям «червоні» карателі повністю знищили село Гурби, а мешканців Антонівців було депортовано на Схід. У пам’ять про героїчну оборону УПА у цій місцевості МНК започаткував проведення всеукраїнської спортивно-патріотичної гри „Гурби-Антонівці”.
Дещо про правила
У грі беруть участь дві команди. Завдання змагань полягає у захопленні прапору супротивника і знятті якнайбільшої кількості пов’язок у гравців протилежної команди, що символізують „життя”. Визначення кращої команди проводиться за спеціальною методикою за умови виконання учасниками правил змагань. Як свідчить досвід, перебіг гри відбувається вельми динамічно і зі змінним успіхом для обох команд. Учасники не лише отримують масу вражень від гри але й навчаються основам таборування, звикають до складностей життя у природі.
Сучасність Гурбів
Вперше гра відбулася у 2003 році. Тоді у ній взяло участь близько 200 чоловік з усієї України. Наступного року в заході Молодіжного Націоналістичного Конгресу вже брало участь понад 400 учасників, у 2005 – понад 300 чоловік. Практика свідчить про зростання популярності цієї спортивно-патріотичної гри. Організатори заходу працюють з підвищення якісного та кількісного рівня теренової гри.
Спортивно-патріотична гра “Гурби – Антонівці” допомагає молодим людям відкрити у собі вольові риси характеру і навчитися новому та корисному! Тож долучайся наступного року.

Прес-центр СОО МНК

23-05-2006 16:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148392199.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua