першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Українська громадськість Харкова дала на міській раді 10 днів

23-05-2006 19:32 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148401929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Українська громадськість Харкова дала на роздуми міській раді 10 днів. Акцію організувала ХОО “Патріот України”. На пікеті міської ради були: ХОО “Патріот України”, ХОО “ВО Свобода”, ВУТ “Просвіта”, ХКО Спілки Української Молоди, УНСО та инші небайдужі харків'яни. Учасники акції висловили рішучий протест проти того, що в Харкові запроваджено регіональну мову – російську. Вимоги скасувати ухвалу про мову було передано до Міськради. Вигукувано гасла: “Одна мова – Одна нація - Одна Батьківщина – ЦЕ УКРАЇНА!” “Москаль! На Україну зуби не скаль!”, “Мовному сепаратизму – Ні! Ні! Ні!” Вишикувані в лави учасники акції були вдягнені в однострої з нашивками Патріот України та однострої УПА. Вони тримали в руках Державні прапори, Прапори національної революції, та прапори й корогви Патріоту України, плакати з гаслами на захист української мови. Чути було бій барабанів і гули сурми. Це вже було не двадцять і не тридцять. Акція була численною й потужною. Якщо Міськрада не відповість позитивно на вимоги протестувальників, то вони вдадуться до рішучіших дій. 31 березня біля Міськради відбудеться повторний пікет.

23-05-2006 19:32 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148401929.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua