першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Націоналізм - ідея молодих

25-05-2006 14:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148557082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

24 травня з Києва на Сумщину, з робочим візитом, завітали відомий громадський діяч, публіцист і випусковий редактор газети «Шлях Перемоги» Віктор Рог та голова Секретаріату ВМГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес Ярослав Іляш. Метою їхнього візиту була зустріч з сумськими націоналістично налаштованими силами. В ході візиту, гості зустрілися з працівникам Роменського краєзнавчого музею, відвідали Державний архів Сумської області, де директор архіву Геннадій Іванущенко ознайомив їх з унікальними фондами та бібліотекою архіву.
Під час зустрічі з начальником управління молоді та спорту Сумської ОДА Віктором Бобиренком та головою Правління Сумського обласного комітету молодіжних організацій Георгієм Сахнюком домовилися про співпрацю у проведенні заходів Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
З заступником голови Сумської ОДА Олегом Медуницею обговорили стан реалізації молодіжної політики у Сумській області.
На зустріч з Віктором Рогом та Ярославом Іляшем зібралося чимало представників націоналістичних організацій: МНК, МКУН, СУМ, УНА-УНСО та Козацтва України.
Віктор Рог розвінчав міф про «ненаціоналістичність» східної України. Зауважив, що саме зі сходу походять славнозвісні українці Симон Петлюра, Дмитро Донцов, Микола Міхновський тощо. Ярослав Іляш висловив свої думки єднання національно налаштованих сил. І зауважив, що Сумщина у цьому плані є передовим регіоном України. «Націоналістичний рух переможе лише тоді, коли ми оволодіємо умами молоді», - наголосив він.
Під час дискусії на тему «патріотичної шароварщини» Віктор Рог сказав: «Можна носити десятки значків, сотні пов’язок, але до того часу, поки ми не будемо дієвими це нічого не значить».

Прес-центр СОО Молодіжний Націоналістичний Конгрес

25-05-2006 14:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148557082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua