першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Побиття вчительки українського класу

27-05-2006 11:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148720009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 травня в Євпаторії в україно-російській школі пані директорка Тимошенко разом з іншими представниками адміністрації школи та управління освіти влаштували фізичну розправу над вчителькою класу з українською мовою навчання Ткаченко Оленою прямо у директорському кабінеті.
Пане Президенте!!! Доки триватимуть політичні розправи в Криму над справжніми Патріотами,Порядними, Професіоналами , які за нашими (спільними з Вашими) сподіваннями повинні були нарешті стати потрібними Державі.

Прохання від модератора форуму: Прощу надіслати на електронну скриню Майдану novyny(вухо)maidanua.org розширену інформацію щодо обставин події для розмішення її в новинах на стартовій Майдану.

27-05-2006 11:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148720009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua