першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Європа нас захоче...

30-05-2006 13:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148984708.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Все можна змінити, ми можем їздити до європи уникаючи всіх цих проблем. Але саме воно ніколи не зміниться, влада повинна взяти ситуацію на кордоні в свої руки і терміново виправляти всі недоліки перетину.
Причини проблем:
1. мала кількість пішохідних переходів.
2. довга перевірка.
3. велика кількість торгівців алкоголем та тютюну які по кілька раз в день перетинають кордон.
4. превірка кожного претинаючого кордон обома сторонами окремо.
5. корупція

І все це можна знищити. Можна будувати переходи та переїзди з дешевших матеріалів, вони ж не повинні тайфуни витримувати, таким чином пришвидчеться їх будівництво та зменшиться вартість.
Перевіряти достатнь кожного десятого при тому не затримуючи решту людей. Крім цього можна, щоб на одному прикордонному пункті одночасно перевіряли прикордонники обох країн.
Заборонити перетинати державний кордон більш як 2 рази в день.
За кожним прикордонником повинен вестися чіткий нагляд камерами.

Кожен кому не байдужа ця ситуація запрошую приєднуватися до кампанії "помаранчеві кордони". В кампанії бере участь також польська сторона, журнал "Ї", "Львівська газета", стань наступним...

kordon.jpg

30-05-2006 13:25 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1148984708.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua