першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сумські націоналісти зірвали акцію російських імперіалістів

31-05-2006 21:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149100948.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

28 травня сумські націоналісти зірвали антинатовську акцію Євразійського союзу молоді, що проходила в Сумах біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Молодих патріотів обурив той факт, що кремлівські посіпаки місцем своєї акції обрали пам’ятник Кобзареві. Останньою краплею стало те, що над пікетом русофіли вивісили державний прапор. Члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, молодіжної референтури КУН, УНА-УНСО, Товариства „Просвіта”, Козацтва України вирішили провчити нахаб. В ході «дискусії», до якої долучилися перехожі сумчани, матеріали пікету зазнали непоправних пошкоджень, а прапор обурені сумчани відламали разом з вудкою.

Коли євразійці відновили пікет, виготовивши опудало Буша молодшого, історія повторилась. Хоча цього разу на підмогу „євразійцям” підійшли якісь панки, а згодом підтяглися напівбожевільні бабусі з числа прихильників Вітренко.

Окремо про лідерів ЄСМ. Це було схоже на збіговисько кривих і убогих. Заправляв усім Леонід Савін – колишній сумський сатаніст, нині полум’яний вітренківець та православний ортодокс, з борідкою під Миколу Романова. Інший учасник, також православний (МП), власник пацаватої борідки (акі цап) – в нього одна нога коротша від іншої на 10 сантиметрів. У третього „кадра” обличчя перекошене якоюсь нервовою хворобою. Інші активісти особливо нічим не запам’яталися.

В ході акції євразійцям дали зрозуміти, що їхня діяльність та примарні ідеї в Сумах знайдуть рішучу протидію зі сторони здорових націоналістичних сил. Кожна їх акція буде супроводжуватиметься подібною реакцією.

Насамкінець, хочеться віддати належне виваженим діям працівників внутрішніх справ, які під час акції не допустили порушень громадського порядку.

Прес-служба СОО МНК

31-05-2006 21:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149100948.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua