першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новий аналітичний проект “Погляд”

01-06-2006 17:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149170716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представники української громадськості мають можливість глибше, повніше та різностороннє дізнаватися про соціально-економічні проблеми і явища сьогодення, бачення експертами, профільними громадськими організаціями, представниками влади шляхів розв’язання певних соціальних проблем.

Головно “Погляд” зосереджуватиме увагу на висвітленні проблем у таких сферах (але не обмежуватиметься ними):

- Ґендерні питання
- Боротьба з корупцією
- Бюджет та оподаткування
- Громадянські права
- Державне управління
- Екологічна безпека
- Місцеве самоврядування
- Законодавчі питання
- Молодіжна політика
- Освіта і наука
- Охорона здоров’я
- Соціальний захист

У центрі уваги - інформація щодо громадських обговорень, публічних консультацій, а також відносини громади та влади.

Підхід, який покладено в основу проекту, має на меті інформувати, надавати експертні висновки, представляти громадські оцінки, проте кожен повинен самостійно шукати й аналізувати й відповідно - сам робити висновки.

Кожен, хто бажає висловитися з певної теми або зреагувати на будь-які згадані в аналітичних матеріалах факти, слова, події, експертні думки, може надати свій коментар.

Користувачі можуть висловлювати рекомендації та зауваження на Форумі, а також пропонувати власні теми, які, на їхній погляд, є важливими, гострими і потребують детального аналізу.

Громадська організація "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський простір" (http://www.civicua.org) створена з метою сприяти розвитку інформаційних та інформаційно-комунікаційних технологій в Україні шляхом участі в інформаційних програмах громадських організацій та інших проектах з розвитку інформаційних технологій для зміцнення громадянського суспільства України, а також для залучення громадськості до обговорення актуальних суспільних проблем.

Інформаційно-аналітичний проект "Погляд" реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

01-06-2006 17:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149170716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua