першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

КУН вимагає заборонити діяльність проросійських структур

07-06-2006 13:43 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149676991.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кримська організація Конгресу Українських Націоналістів сьогодні подала заяву до правоохоронних органів Автономної Республіки Крим щодо протиправної та антиконституційної діяльності організацій “Севастополь – Крим – Росія” та “Прорив”.

Конгрес Українських Націоналістів вимагає від влади заборонити діяльність цих організацій і порушити кримінальну справу, оскільки під час мітингу 24 травня 2006 року організатори акції “Упразднить украинский язык за ненадобностью” порушили норми Конституції України, а саме ст. 10 (про державну мову), ст.. 37 (розпалювання міжетнічної ворожнечі).

В заяві зазначається, що якщо представники влади не відреагують на нашу заяву, то Кримська організація Конгресу Українських Націоналістів залишає за собою право боротися з цими організаціями самостійно всіма доступними методами.

Саме ці організації є організаторами сьогодні акцій “Крим без НАТО” і їхня активність бере початок з парламентських виборів. Не виключено, що організації “Севастополь – Крим – Росія” та “Прорив” фінансуються з Росії, що і спостерігається в акціях під Феодосією. Тим більше керівниками та кураторами цих організацій є мешканці Росії. За іншими джерелами інформації, які надходять в редакцію Інформаційної агенції “Медіа-Крим” саме “Прорив” починав свою діяльність з Севастополя, маючи надійне місце базування і прикриття Інкерманського монастиря УПЦ Московського Патріархату.

07-06-2006 13:43 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1149676991.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua