першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення учасників подій Помаранчевої революції

17-06-2006 02:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1150501707.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Президенту УКРАЇНИ
Ющенку В.А.
Голові Ради Партії «НСНУ»
Безсмертному Р. П.
Голові Виконавчого Комітету
Партії «НСНУ»
Катеринчуку М.Д.

Звернення


Ми, громадяни України – учасники подій Помаранчевої революції, усвідомлюючи небезпеку зради деяких представників політичних сил, які спекулюючи на цінностях Майдану, підмінюють національні інтереси особистими, звертаємося до Вас за роз‘яснення дій керівництва Нашої України.
Ви покликали нас на Майдан для того, щоб захистити честь та гідність нації і не дати ствердитися беззаконню. Ми підтримали Вас у Ваших прагненнях, стійко витримуючи труднощі і мужньо зустрічаючі небезпеку. Ми вибороли своє право чесно обирати владу в України і довірили Вам наші долі та надії.
Ми не програвали виборів. Ми не зраджували ідеалів Майдану. Ми з честю відстояли свої переконання і шляхетно передали владу тим, кого Ви визнали достойними.
Не наша провина, що недолугі політики отримали поразку на виборах до Верховної Ради.
Більшість з нас відмовилися від діяльності у владних структурах і повернулися до своїх звичайних занять, але це не означає, що нам стало байдуже те, що відбувається в державі.
Феномен Майдану довів, що наша нація «переросла» існуючу владу.
Майдан об’єднав людей різних національностей, мов, походження, віросповідання та переконань, навколо національного інтересу. Кожен з нас, від Луганська до Львова, від Чернігова до Криму, бачить і відчуває його по-різному, але знає свою відповідальність за майбутнє своєї країни.
Майдан – це не тільки кінець попереднього режиму, й початок нової ери розвитку країни.
Ми були і є проти покарань тих, чия провина не доведена. Але ми не розуміємо, чому ті, кого ви називали бандитами, сидять не у тюрмах, а з вами за столом переговорів.
Народ, котрий все це бачить, перестає розуміти, що саме в результаті ми відстояли? Яких результатів роботи можна очікувати від депутатів, які у своїх передвиборчих Програмах обіцяли світле майбутнє та гарантії соціального захисту для всіх і кожного, а зараз замість виконання цих обіцянок б’ються за портфелі заради своїх амбіцій.
Люди хочуть почути від Вас: хто винен у створеній ситуації, який з неї вихід? Як, нарешті, змусити народних обранців слугувати народу і державі?
Може комусь з них заважають працювати занадто комфортні умови праці в приміщенні Верховній Ради та необґрунтовані відпустки (і все це – за рахунок виборців)?
Невже нам було потрібно показово посадити на палю кого-небудь з депутатів, щоб вони стали прислухатися до виборців?
Чи не варто використати метод Ватикану для створення коаліції, та, як в давній Греції, – скористатися досвідом публічного жеребкування для внутрішньо-коаліційного розподілу урядових посад?
Наша земля рясно полита кров’ю наших предків, і за неї всі ми несемо відповідальність перед нашими нащадками. Ми були на Майдані і вже знаємо як можна впливати на владу. Нам є що захищати.
Люди, відстоюючи свої переконання, обирали тих, кого вважали за потрібне обрати. Вибори 2006 року визнані демократичними у Світі. Вибір нації потрібно поважати. Особиста поразка деяких політиків не повинна стати поразкою нації. Це не може бути приводом до капітуляції демократичних сил.
Якщо коаліція буде підписана з Партією «Регіони України», ми вимагатимемо відмови від помаранчевої символіки та зміни назви Партії «Наша Україна» на будь-яку іншу.

З повагою,
Рада польових командирів, нагороджених пам‘ятною відзнакою «Видатному учаснику Помаранчевої революції» та відзнакою «Гвардія революції», у складі:

Баранівський Б. /Учасник мирного пікетування Адміністрації Президента/

Баранов А. /Керівник служби безпеки наметового містечка/

Бондаренко О. /Керівник служби Безпеки сцени на Майдані Незалежності/

Василюк В. /Комендант наметового містечка Майдану Незалежності, лідер громадського руху «Гвардія Революції»/

Веденський Є. /Керівник підрозділу Служби Безпеки Майдану/

Денисюк О. /Активіст Помаранчевої революції/

Жирновий А. /Керівник підрозділу Служби Безпеки Майдану/

Красуленко С. /Керівник Служби Безпеки Майдану/

Козієв В. /Координатор наметового містечка/

Коцюруба І. /Координатор наметового містечка/

Попович І. /Координатор наметового містечка/

Сидоренко М. /Координатор наметового містечка/

Сидоренко С. /Координатор наметового містечка/

Тараненко С. /Учасник мирного пікетування Адміністрації Президента/

Тислюк В. /Координатор наметового містечка/

Тиртишний Ю. /Координатор наметового містечка/

Звернення учасників подій Помаранчевої революції, з приводу переговорів про коаліцію з партією регіонів

17-06-2006 02:48 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1150501707.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua