першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка. Міліцейський Еліта-центр? Ваша відповідь.

21-06-2006 15:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1150893296.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Приблизно місць тому на веб-конференції „Обозу” Ви, пане Міністр, особисто обіцяли мені розібратись із ситуацією з будинком по вул.. Червонопрапорній, 44 у м. Києві.
Я навіть можу зрозуміти, що поранення м”якого місця одного прокурора, яке сталось тими ж днями – є більш важливою проблемою, ніж проблеми 70 нікому не відомих родин. Але, вважаю, - справжній чоловік завжди виконує обіцянки. Хоча, може і помиляюся, справа така...
Але посадова особа (це я Вам як спеціаліст з діловодства кажу) Вашого рівня у нашому з Вами випадку  - або дає доручення відповідальному підрозділу розібратись в ситуації і доповісти (це називається контрольне доручення), або заводить контрольну картку по зверненню громадянина (але знову ж таки з резолюцією). І сам, особисто, контролює виконання доручення. У свій час я знала такого керівника, на жаль, сьогодні його з нами немає.
Нагадаю у чому справа.
Згідно договору на поточний ремонт житлового будинку № 44 по вул.. Червонопрапорній від 10.07.2002 № 6 укладеного між ГУ МВС у м. Києві в особі Опанасенко П.М. та ЗАО „НВО Україна” в особі п. Пономарьової Ю.В., останній було надано право самостійно залучити інвесторів на 83% житла. В процесі ремонту умови угоди якимось чином змінювались, і, на сьогоднішній день, співробітники МВС в нашому будинку не проживають. Як нам стало відомо вони отримали квартири в інших будинках вищезгаданого забудовника. Таким чином, добре всім – вашим співробітникам ми профінансували квартири в без проблемних будинках, забудовник Пономарьова також отримала кошти.
А ми за свої кошти отримали самі проблеми. Терміни введення будинку в експлуатацію неодноразово змінювались. Після введення будинку в експлуатацію більш ніж півроку, ми вимушені були жити без опалення та гарячого водопостачання, без документів на право власності, без реєстрації за місцем проживання, що тягнуло і тягне за собою цілу низку проблем. І тільки після втручання народного депутата України Ю.Кармазіна ситуація дещо змінилась на краще. Завдяки його депутатському запиту Голосіївська міська державна адміністрація звернула увагу на наші проблеми. З початку січня в квартири подане опалення, з 22.01.2005 подається гаряча вода.
Але й досі не вирішене питання зі статусом будинку. Як з”ясувалось, формулювання „поточний ремонт”, що зазначено у договорі між ГУ МВС та ЗАО „НВО Україна” не відповідає дійсності. Насправді, роботи, що були виконані, є капітально-відновлюваним ремонтом, що в корні змінює ситуацію з оформленням документів на введення будинку в експлуатацію. Представники Голосіївської МДА вважають, що подібні помилки в договорі були допущені навмисне, це відкрило шлях для різного роду маніпуляцій, як з боку п. Пономарьової, так і з боку зацікавлених осіб з ГУ МВС.
В результаті, ми – інвестори, які чесно внесли кошти на ремонт будинку, досі не отримали чинних документів на право власності на наші квартири, права наші і наших неповнолітніх дітей порушені.
На наші неодноразові звернення до Вашого відомства жодної зрозумілої відповіді ми не отримали.
Ви знаєте, після Майдану так сподівалися на вирішення наших проблем новою владою, ну, і на покарання винних в цьому шахрайстві (а те, що елементи шахрайства в цій ситуації присутні – не бачить тільки сліпий, або ... такий же шахрай). Зараз ми вже не ті романтики, тому особисто мені вже байдуже хочете Ви очистити лави міліції від шахраїв, чи не хочете. Мені хоча б спокою за майбутнє моє і моєї дитини і усвідомлення, що нас ніхто не вижене з житла, за яке ми сплатили.

Поки що з повагою,
Кускова Любов Геннадіївна

21-06-2006 15:34 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1150893296.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua