першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Влада вітає молодь

23-06-2006 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1151065464.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

23 червня відбулася зустріч молодіжних лідерів громадських організацій Сумщини із представниками органів державної влади. Захід був приурочений до Дня молоді. У стінах сумської обласної державної адміністрації посадовці привітали молодих людей зі святом та відзначили активістів молодіжного середовища.
Поспілкуватися з молоддю прийшли голова Сумської облдержадміністрації Ніна Гаркава, її заступник та одночасно голова Молодіжного націоналістичного конгресу Олег Медуниця, голова облради В’ячеслав Шапошник, міський голова Сум Геннадій Мінаєв. На початку зустрічі кожен із присутніх висловився про необхідність підтримки владою молодіжного середовища, розбудови громадського руху на Сумщині.
Грамотами облдержадміністрації за ініціативну роботу в громадському секторі було нагороджено троє активістів молодіжних організацій. Також «губернаторша» Сумщини вручила орден «За заслуги» ІІІ ступеня заступнику голови МНК, голові Сумського обласного комітету молодіжних організацій Георгію Сахнюку. Під час свого виступу він зазначив: «Державна влада сприяє фінансуванню молодіжних організацій, але тої підтримки на сьогодні не достатньо. З бюджету Сумської області на конкурс проектів для молодіжних громадських організацій виділено 263 тис. грн., для порівняння у Харківській 1 млн. 500 тис. грн. та Львівській – 1 млн. 200 тис. грн.»

Прес-служба СОО Молодіжного Націоналістичного Конгресу

23-06-2006 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1151065464.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua