першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Невже саме ТОЙ за кого ми стояли заради кого мерзли

07-07-2006 21:26 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152296767.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Невже саме ТОЙ за кого ми стояли, за ради кого мерзли на всіх майданах України зрадив св й народ?
Постійно слухаю новини, ще з учора практично не відриваючись, и чим далі, тим гірше та поскудніше стає на душі. Ні! Я не можу повірити в те, що ВІН кинув свій народ.
Але ж розумію - Мороз діяв явно з ЙОГО згоди. Як можно об'єднати Україну привівши знов до влади Януковича з його тарасиками, кушнаревами, кидаловими які досі рвуть на шматки своїми "регіональними мовами"!? Цим можно тільки доруйнувати те, що залишилось від нашо любої УКРАЇНИ. Невже ВІН так боїться ЮЛІ? Невже ВІН сподівається, що ЙОГО знову оберуть ПРЕЗИДЕНТОМ!? Так ні, у разі широкої" (бандитської) коаліцї це буде ЙОГО кінець. Чи можна вірити зрадникам, що продали СВІЙ НАРОД!?

Чи знову на майдани? Не можу без сліз дивитися як ВІН разом з любими друзями" та Янучарськими гадами руйнують та ганьблять МОЮ ЛЮБУ, ЧАРІВНУ, САМУ ПРЕКРАСНУ НА СВІТІ КРАЇНУ - УКРАЇНУ.

Вставай Україно,
Вставай вже до бою,
Поки бандюки не керують тобою.
Бо прийде до влади "яйце" дурнувате,
Тод Україні ніколи не встати.

ГОСПОДИ БЕРЕЖИ УКРАЇНУ.

Ірина, Харків

From: Bamby No irinabambina2000@mail.ru
Date: Fri, July 7, 2006 11:16 am

07-07-2006 21:26 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152296767.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua