першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мороз вже сам себе визнав зрадником

12-07-2006 14:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152703237.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

МОРОЗ ВЖЕ САМ СЕБЕ ВИЗНАВ ЗРАДНИКОМ

До цього висновку можна дійти, ознайомившись з документом "ЗБУДУЄМО ЄВРОПУ В УКРАЇНІ! Доповідь голови Соціалістичної партії України О.Мороза на зустрічі з депутатами місцевих рад та партійним активом 21 травня 2006 р." (http://www.tovarish.com.ua/news/Tovarysch_1907/ZBUDUYeMO_.html).
Ось окреми фрагменти цього виступу:
1) Мороз про відношення депутатів-соціалістов до Партії регіонів:
"… Ви повинні розбивати міфи попередньої влади, зокрема, розбити міф, який сьогодні нав'язує людям Партія реґіонів. Що вона успішна, що вона вдень і вночі опікується проблемами людей, що вона дала понад 10% росту ВВП, що вирішила всі питання. А ви візьміть і порівняйте стан комунальної сфери у Шахтарську чи Сніжному, чи у Стаханові з тим, що при менших ресурсах є в Луцьку чи Володимирі-Волинському або Козятині. Покажіть, де люди з меншими грошима, меншими можливостями мають кращу інфраструктуру, краще життєзабезпечення, ніж там, де ресурсів більше, а стан - гірший. Ви повинні подібне бачити і озвучувати, і доводити до людей. Контрасти спостерігаються навіть в одному реґіоні: Маріуполь і Алчевськ. В останньому хазяйнує ІСД, а його рятувала чи не вся країна…"
2) Мороз про відношення СПУ до спроб Партії регіонів здійснити федералізацію України:
"…Хочу, щоб ви почули думку Політради, всього керівництва партії з приводу проблеми федералізації України, яку роздмухували і роздмухують насамперед представники Партії реґіонів.
Соціалісти - за унітарну державу, але державу демократичну.
Наша партія бачить розширення місцевого самоврядування як альтернативу федералізації України.
Взагалі "просто" федералізація нічого пересічному громадянину не дає. Яка різниця, звідки ним керує висока влада, - з Києва, наприклад, чи з центру федеральної одиниці міста Донецька, Сімферополя чи Львова? А от для тих, хто хоче на своїх територіях мати більше владних повноважень, а відповідно - можливостей користуватися ними заради насамперед власних бізнесових інтересів, це питання суттєве. Але таким "керманичам" потрібна не лише незалежність від столиці, а й незалежність від населення. ... Залежність від населення, від громад для тих діячів стовідсотково неприйнятна. Швидко виявиться, що Україні вони не потрібні. Федералізація - їхній спосіб зберегти й зміцнити свої позиції в реґіонах, не допустивши водночас пробудження громадської активності населення, роботи рад як справжнього інструменту народовладдя."
3) Останне і головне. Мороз про депутатів-соціалістів, які, всуперечь програмним принципам СПУ, блокуються з регіоналами:
"Депутат, який пройшов до ради за списком певної партії, має діяти саме як представник цієї партії, узгоджуючви кожен свій крок з її ідеологією,її поточною політикою, рішеннями відповідних партійних органів, з Програмою своєї партії, врешті-решт. Але трапляється, що у депутата виникає бажання всі ці принципи сховати в довгу шухляду заради власного інтересу через кар'єрні міркування, можливості підзаробити, продавши свій голос, і т.д. Не всі спроможні встояти перед такими "перспективами".
…<далі наводяться сумні приклади блокування СПУ з ПР в окремих місцевих радах>
… Така ж модель "коаліції під реґіони" була реалізована частиною депутатів-соціалістів у Вінницькій обласній та Київській міській радах. Всі наші місцеві політики, безумовно, знайшли виправдання. Але оцінка цьому явищу одна - ЗРАДА ПАРТІЇ! Якщо ми принципові люди - іншою оцінка бути не може."

Панове соціалісти! Давайте ж будемо принциповими людми, як кажеть Ваш лідер Мороз!

Мороз:"...трапляється, що у депутата виникає бажання всі ці принципи сховати в довгу шухляду заради власного інтересу ... Оцінка цьому явищу одна - ЗРАДА ПАРТІЇ! Якщо ми принципові люди - іншою оцінка бути не може."

12-07-2006 14:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152703237.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua