першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До українських журналістів

14-07-2006 14:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152878284.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Є пропозиція до українських журналістів - щодо здійснення адекватних заходів з приводу нападу на групу СТБ депутата Калашнікова та примушення регіоналів до порядку!
Пропоную:
Якщо до понеділка Партія Регіонів не виконає вимоги журналістів, викладені у зверненні, то з вівторка в усіх новинах усі згадування про Партію Регіонів у ЗМІ супрводжувати таким текстом: "та сама Партія Регіонів, депутат від якої побив журналістів", або "та сама Партія Регіонів, що приховує в своїх лавах народного депутата Калашнікова, що побив журналістів".
Також пропоную з цього дня усі прес-конференції, інтерв'ю, брифінги з ПР та її членами (особливо керівництвом) починати з запитання "депутат Калашников Ваш однопартиєць?", "Ви з ним однодумці чи ні?"
Вважаю що через декілька днів такої кампанії Партії Регіонів не залишиться другого виходу, ніж виключити із свого складу Калашнікова. І після цього будь-який депутат (навіть бандит, навіть "регіонал") буде 10-ю дорогою обходити журналістів.

14-07-2006 14:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1152878284.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua