першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи спроможні – криміналіст і зрадник об’єднати націю?

27-07-2006 09:34 Польща // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1153982056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чи повинен криміналіст бути премєром якої небудь цивілізованої держави? Відповідь дуже проста – ні. Однак існує така держава, де небувале і неймовірне може здійснитися. Про те, що Янукович був криміналістом годі дізнатися з його персонального інформаційного сервера. Там можна м. ін. прочитати, що народився в родині робітника, закінчив Донецький політехнічний інститут і що протягом 20 років працював на керівних посадах. “Чудова” біографія, але пахне радянською закваскою. Але вже на сайті Вікіпедії – вільної енциклопедії, можна прочитати, що ” двічі, у лютому 1968 р. (ст. №142 КК, розбій), та червнi 1970 р. (ст. №102 КК, завдання тiлесних пошкоджень середньої тяжкості) був покараний позбавленням волi. Перший строк (три роки) відбув всього один рік і сім місяців. Був звільнений достроково за зразкову поведінку і співпрацю з адміністрацією тюрми. Дві інші кримінальні справи за ст. №117 КК, згвалтування, та № 86-1, розкрадання держмайна у особливо великих розмірах (в час праці В. Януковича директором автобази "Орджонікідзевугілля" в м. Єнакієве Донецької обл.), були достроково закриті і не доведені до суду за сприяння космонавта Берегового Г.Т.” Ось, як виглядає правда по-донецькі. Не кажучи вже про його роль у фальсифікації президентських виборів. Людина з таким минулим має бути прем’єром України – жах і ханьба. І він, як прем’єр має за завдання об’єднати українську націю – схід і захід!? Він буде також зустрічатися з представниками укараїнської діаспори!? Цікаво, в який спосіб, хоче завоювати авторитет на Заході? (на сході зробив це давно).
І друга постать – ”українськи соціаліст”, який ще не виріс з червоних, комуністичних штанів. Зрадник, перекинчик, юда і ренегат, який перше з Ющенком і Тимошенко стояв на майдані, а пізніше раптом так ”полюбив” своїх суперників - Партію регіонів, що вирішив створити з неї коаліцію. Важко це все зрозуміти і логічно обгрунтувати. Криміналіст і зрадник разом – ”чудовий дует”, який матиме вплив на політику найбільшої європейської держави? Ні! Для нас українців, які проживаємо за межами України такий дует не до прийняття.

Дорогі!

Мене звати Андрій Сидор. Народився і проживаю в Польщі. Надіюсь, що буде вона поставлена на Вашому сайті. Чекаю відповіді.
З пошаною
Андрій Сидор

27-07-2006 09:34 Польща // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1153982056.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua