першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

2000 днів без мера!

02-08-2006 08:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1154498257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На даний час у верховній раді знаходиться проект постанови про вибори мера Полтави, але яке діло нашим депутатам до якогось мера полтави тут зберегти б своє і тому вже близько півроку дипутати міста Полтави переьігають з фракції в фракцію хто за гроші, хто під тиском погроз, хто просто безхребетний. Командири типа Кульчинський - Близьнюк, вичерпали себе як особистість. Тому місто потребує нових лідерів тих які змогли обєднати депутатів залучити до міста інвеатиції відновлювати соціальну сферу, вболівати за людей. Тим часом у 3 по розмірі міста Полтавщини, м. Лубни вже півроку новий - старий мер. Новий тому що вибраний в березні 2006 р., старий тому що був мером в 90х роках. Славнозвісний, скандально - відомий Василь Коряк. На диво за ці півроку показник благополучча міста дороги приведені до ладу, втілюється у життя мега проекти залучення інвестицій до міста. Що це? Робота Коряка на свою репутацію чи дійсно вболівання за долю свого міста? Натомість над головою райдержадміністрації Лубенщини чорніє небо при приєзді губернатора Валерія Осадчого у м. Лубни назустріч запрошений Василь Кулик (голова Лубенської РДА) не був, люди які знаються на закулісних кадрових перестановках знають що це таке. Пора збирати речі Кулику і тікати з району доки не порушено ще низку кримінальних справ проти оржицького хама і ворюги. Під крило до Ворони.

02-08-2006 08:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1154498257.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua