першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Правосуддя в Україні (чи є воно?)

07-08-2006 21:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1154975702.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Досить цікавий приклад і, нажаль, гадаю не поодинокий, що відбувся зі мною в м.Києві у 2006 році:
На початку 2006 року знайшла я нову роботу (не просто так, а за рекомендацією) підприємство "Міжнародний центр харчових технологій", куди його колишній директор запросив мене керувати проектом з організації навчання по системах ІСО 9000 та НАССР і дуже хотів щоб працювати я вийшла якомога раніше. Приходжу працювати з 1 лютого 2006 року за основним місцем роботи беру відпустку на 2 місяці випробувального терміну з наступним звільненням. Заробітну плату пообіцяли 300 у.о. + % = "золоті гори". З першого дня пропоную оформити трудовий контракт на зарані обговорених умовах. Тяганина з узгодженням позицій тягнеться 1,5 місяці, а потім виявляється, Корольов Віктор Вікторович (диретор "Міжнародного центру харчових технологій") взагалі не бажає підписувати угоду, а пропонує мені написати заяву про прийняття на роботу із зарплатою "ну десь грн. 500" - цитата. Я, зрозуміло, відмовляюся, прошу оплатити мені відпрацьований час і потім узгоджувати всі питання. Директор заявляє, що платити нічого не буде, а я нікому нічого не доведу, адже трудова угод відсутня і у штатному розкладі мене нема.
Після мого попередження, про звернення в суд - починаються погрози - електронні листи, дзвінки на моб. у 3 години ночі і т.д., все як у славнозвісні часи "бригад", але на рівні застосування сучасної техніки.
Я звертаюсь до районного суду м. Києва, подаючі цілу кіпу доказів, можливо, й не дуже остаточних, адже печатка "МЦХТ" охоронялася не гірше за ключ від сховища Нацбанку.
Окрім цього, під час роботи, щоб директор не мав змоги відмовитися від своїх слів - записала на диктофон робочу розмову, він до речі вимагав щоб всі розмови записувались.
Отже, є свідки, є докази, є підприємства з якими я працювала, і навіть представник підприємства у першому судовому підтвердив, що у зазначений період я працювала на підприємстві.
Яким би мало бути рішення суду? Мабуть позитивним? - ні не вгадали. Суд відмовляєься викликати свідків, слухати аудиозапис, і не фіксує підтвердженого представником відповідача факту співробітництва. У результаті виносить рішення відхилити позов (не вказуючі підстави).
Як поділилася радістю, певна особа з "МЦХТ" коштувало їм це аж 100 у.о. на користь судді (ця інформація не є доведеною чи перевіреною, тому ані суд, ані суддю не називаю)так мовляв вигідніше, ніж зарплату платити. І то з ошуканих більш 4х осіб, про що мені відомо, до суду звернулась тільки я. Можливо, як не маєш грошей краще мовчати? Але я так не думаю: зараз звертаюсь до апеляційного суду, можливо там корупція на дещо іншому рівні?

07-08-2006 21:35 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1154975702.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua