першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Олег Медуниця: "Я змушений піти не через останні політичні події

15-08-2006 20:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1155664379.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 серпня у приміщенні сумського прес-клубу відбулася прес-конференція колишнього заступника голови обласної державної адміністрації, голови Молодіжного націоналістичного конгресу Олега Медуниці. Основним питанням, яке виносилось для журналістів та громадськості, була причина звільнення його з посади заступника голови ОДА.
За словами Олега Медуниці, він «змушений був піти абсолютно не через політичні події, що відбуваються в країні. Склалася ситуація, коли причина звільнення наступила через недбалість у роботі, як зауважила під час розмови зі мною голова облдержадміністрації Ніна Гаркава». Як розповів Медуниця, 25 липня за його підписом до Секретаріату Президента був направлений аналітичний звіт про суспільно-політичну ситуацію в області, підготовлений управлінням внутрішньої політики. Із Секретаріату доповідь була повернена до Гаркавої через технічні помилки. З ініціативи «губернатора» Олег Медуниця був змушений написати заяву про своє звільнення, яка була підписана 11 серпня.
У ході виступу О. Медуниця виклав основні позитивні досягнення своєї діяльності, зокрема програму реформування комунальних ЗМІ, не формальний, а реальний налагоджений контакт із жителями області, громадськими організаціями. Вперше управління внутрішньої політики оголосило конкурс проектів для громадських організацій, була підписана угода з обласною телерадіокомпанією про невтручання у редакційну політику викладу інформації.
На питання про подальші плани О.Медуниця відповів, що планує займатись громадсько-політичною роботою.
У Сумській області склалася ситуація, коли за дивних обставин приходять звільнення. Відомо, що О. Медуниця завжди жорстко виражав свою позицію стосовно прем’єрства Януковича, можливого утворення широкої коаліції й неодноразово заявляв про неприпустимість цього. Губернатор Сумщини нещодавно публічно заявила про схвалення кандидатури В. Януковича на посту прем’єр-міністра і утворення т.зв. «широкої» коаліції за участю СПУ, КПУ, «регіонів» і Нашою України. Звичайне звільнення через службову недбалість нагадує заплановану політичну гру місцевих політиків.
Також за декілька днів до того своєї посади позбувся і начальник управління внутрішньої політики Олександр Хоруженко.

Прес-служба Сумської обласної організації
Молодіжного націоналістичного конгресу

15-08-2006 20:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1155664379.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua