першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Діяльність Донецької облради під громадським контролем!

16-08-2006 23:57 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1155761858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чи стануть передвиборні програми місцевих організацій політичних партій дороговказом для депутатів облради, програмою дій на наступні 5 років? Або залишаться просто „необхідним документом, який обов‘язково подається до територіальної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати”?
Шукаючи відповідь на це питання, експерти Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу почали систематичне відстежування й оцінювання діяльності депутатів облради щодо виконання ними пріоритетних завдань, визначених у передвиборних програмах партій і впливу результатів такої діяльності на зміни в регіоні. Усього, за результатами виборів, в Донецьку обласну раду потрапили чотири партії – Партія Регіонів, Комуністична партія, Соціалістична партія, Блок „Наталії Вітренко”.
“Методику моніторингу виконання передвиборних програм місцевих організацій політичних партій (блоків)” розроблено фахівцями Міжнародного центру перспективних досліджень (Київ). У Методиці програмні пріоритети, що декларувалися різними політичними силами на місцевих виборах 2006 року, представлені відповідними критеріями в таких сферах суспільного життя: система управління містом та місцеве самоврядування; забезпечення економічного розвитку регіону (міста); забезпечення прав, свобод та соціальних гарантій громадян, надання якісних послуг; екологічна безпека, чистота та збереження довкілля; забезпечення духовно-культурних потреб населення.
Громадські обговорення в регіонах за результатами моніторингу відбудуться восени цього року. Але вже сьогодні важлива активність громадських організацій щодо контролю за виконанням партіями своїх обіцянок. Як результат, НДО почнуть здійснювати ефективний вплив на вироблення та впровадження регіональної партійної політики. З іншого боку, діяльність НДО буде спонукати партії чітко слідувати своїй програмі.
Підсумки моніторингу будуть узагальнені, оприлюднені в ЗМІ та доведені до всіх зацікавлених сторін.
Моніторинг виконання місцевими організаціями політичних партій та виборчих блоків своїх передвиборних програм проводиться в рамках виконання проекту “Вплив НДО на формування та впровадження партійної політики” за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC) і Мережі громадянської дії в Україні (UCAN).

16-08-2006 23:57 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1155761858.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua