першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Патріоти Хмельниччини виступають проти Конституційної реформи

22-08-2006 17:52 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1156258378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Напередодні 15-ої річниці Дня незалежності України об’єднання патріотичних сил міста Кам’янця-Подільського та району Хмельницької області зробили заяву, до якої закликають приєднатися членство громадських організацій та політичних партій всієї України. На думку підписантів, об’єднавшись навколо Президента, свідомі українці зможуть відстояти і зміцнити незалежність своєї держави. Текст звернення наступний:

«Ми, представники патріотичних сил Кам'янеччини, розуміючи усю складність політичної ситуації в Україні, усвідомлюючи суперечливість подій та явищ в державі, враховуючи посилення поляризації в суспільстві, бачачи складність формування і продуктивної роботи законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, беручи до уваги зовнішньо-політичні фактори впливу на внутрішньо-українські проблеми, стурбовані посиленням сепаратистських настроїв у певних політичних колах, що створює загрозу цілісності та суверенітету України, з метою збереження спокою та стабільності в суспільстві, заявляємо, що в нинішній ситуації сильний інститут Президента є гарантією існування української державності.

Виходячи з найвищих інтересів УКРАЇНИ, звертаємося до депутатів Верховної Ради України, Президента України, Уряду України, політичних сил України, громадських організацій та всіх небайдужих громадян, зробити все можливе, щоб відмінити конституційну реформу в Україні, впроваджену Законом України «Про внесення змін до Конституції України» від 8 грудня 2004 року №2222-ІУ, прийняту в екстремальних умовах, поспіхом, у пакеті, як таку, що загрожує державному суверенітету.» До звернення вже приєдналися міські організації УНП, НСНУ, ВО «Свобода», громадянської партії «Пора», Хмельницька обласна організація ОУН.

22-08-2006 17:52 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1156258378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua