першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист до президента України

26-08-2006 10:15 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1156576520.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК
Копії: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ПРЕМ`ЄР МІНІСТРУ УКРАЇНЫ
НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ УКРАЇНЫ


Шановний Олег Іванович Захорольський!

Ми мешканці Баглійського району вулиць Алтайської та Матросова , після трансляції по телебаченню третього пленарного засідання міської ради були дуже обурені діями депутатів. Ми їх обирали для того щоб вони вирішували господарські питання та допомогали міському голові перебудувати місцеву владу, яка роками працювала на себе і своїх близьких не приносячи для міста ніякої користі , адже обираючись у депутати і Івінський О.Е. і Вітютін Є.Ю. і Фрадкін Л.Ю. і Сидоренко В.Т. і Левченко В.М. обіцяли працювати на місто на громаду, а зараз працюють проти громади . Пропонують Вам першим замісником Скрипко , людину яка не зуміла навести лад у житлово-комунальному господарстві - місто завалено сміттям, у підвалах будинків фекалії , місто до зими не готується, транспорт працює не на громаду , а на кармани власників. Всі ці Вітютіни і йому подібні не звикли сумлінно виконувати свою роботу , спочатку створюють проблеми, потім організовують штаби по боротьбі зі створеними самими собі проблемами , при цюму страждають прості люди , бо при усуванню створених проблем вони умудряються так розкрасти кошти, що для вирішення проблем їх не достатньо і так із року в рік , проблеми накопичуються . Саме час поставити на місце ДМК з його керівниками які повинні вилизувати наше місто від того бруду який вони викидають на місто. Директор ДМК не в змозі навести лад на своєму підприємстві , екологія міста з кожним днем погіршується , депутати не звертають на це уваги, неначе вони у змові з директором ДМК.
Ми вимагаємо Вас як гаранта дотримування всіх і навіть депутатів законів та Конституції Украіни , а також вимагаємо провести референдум для розпуску Наших місцевих депутатів , які виявилися обертнями і працюють проти громади.

З повагою до Вас мешканці Дніпродзержинська:

26-08-2006 10:15 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1156576520.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua