першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Костенко назвав Тимошенко головним зрадником Майдану

01-09-2006 13:45 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1157107536.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

01.09.2006 | 11:47
Костенко назвав Тимошенко головним зрадником Майдану
"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"

Голова Української народної партії Юрій Костенко вважає Юлію Тимошенко номером один у списку зрадників ідеалів Майдану. Другим, на його думку, йде Роман Безсмертний, а третім – Олександр Мороз.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті «Україна молода».

«Якщо говорити про зраду, то першим тут номером у списку йде Тимошенко – зазначає лідер УНП. – Вона як кандидат на посаду Прем'єра повинна була максимально узгодити всі інтереси учасників коаліції у посадах і у впливах. Це був її обов'язок, а не Президент мав ділити посади».

Не зважаючи на це, Юрій Костенко не проти співпрацювати з лідером БЮТ в опозиції, оскільки вважає, що у Тимошенко потужний опозиційний потенціал. «Ми її будемо підтримувати в питанні надання опозиції правового статусу, у тому, щоб вона стала лідеркою лівоцентристського руху в Україні, який здатен боротися за владу. Тут ми, думаю, з нею будемо співпрацювати» - каже Костенко.

Однак, за словами глави УНП, співпраця – не означає об’єднання і застерігає праві сили від входження до коаліції з БЮТ. «Якщо увійти в одну коаліцію з Блоком Тимошенко, — це буде стратегічна помилка правих сил – переконаний Костенко. – Повторення того владного ідеологічного хаосу, з якого ми не можемо вийти з початку незалежності».
http://www.obozrevatel.com/news/2006/9/1/133187.htm

01-09-2006 13:45 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1157107536.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua