першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Квартири у Києві за пільговими цінами можна придбати, якщо това

12-09-2006 09:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158042030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У 2004 році на Подолі (перехрестя вул.Турівської та Набережної) був зданий новий будинок, приміщення якого продавала компанія «Житло-інвест». Звичайно, що у 2003-ому році всі житлові та нежитлові приміщення було розпродано. У 2004-ому році в будинок заселилися мешканці та фірми, з кінця цього року у будинку створений орган самоорганізації населення та об’єднання співвласників. І от, мешканцям стає відомо, що КМДА влітку 2006 року! продає квартиру №43 (остання квартира у будинку), 76,6 кв.м. покупцю – Давидянц Тетяні Рудольфівні, ідентифікаційний номер 203980758, що мешкає в Києві, вул. Прорізна, 12, кв.8 за ціною 482 тис. 580 грн., тобто з розрахунку 6,3 тис.грн. за квадратний метр. Зрозуміло що такий цін у цьому році на Подолі вже давно нема, тим більше в новому будинку на такому місці. Цікавим є інший факт, що об’єднання співвласників цього будинку вже зверталося напередодні до мерії з проханням передати на баланс будинок, на що міська влада відмовчується, та продати дане приміщення для потреб будинко-володіння, на що також не отримано відповіді. Зрозумілим є також і те, що у вільному, не з «під ковдри» продажі, дана квартира принесла б значно більший дохід для бюджету. Але чиновники вперто приховували до того часу, про наявність ще яких би то не було, вільних приміщень.
Також не зрозумілим є й сутність такого продажу. Виходить, що мерія отримала квартиру не для того, щоб черговики отримували помешкання, а для продажу. То чи не краще б продажем займалися відповідно створені тією ж мерією структури, то й же ж до прикладу «Житло-інвест», а бюджет б отримував прибуток у чистому вигляді ?
Наявність корупційних дій пана Голиці очевидна, і не тільки його, а також кількох чиновників з мерії, наприклад авторів довідки-характеристики від 21 червня 2006 року про вартість 3-кімнатної квартири. Саме тому власники інших приміщень звернулися до прокуратури з проханням порушити кримінальну справу за фактом зловживання посадом становищем та корупції.

Сергій Орел,
з місця подій

12-09-2006 09:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158042030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua