першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Акція "Не купуй олігархічне !"

17-09-2006 14:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158490810.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всенародний бойкот товарів, які вироблені підприємствами, що знаходяться у власності олігархів. На прибутки від цих товарів олігархи корупціонують всіх і вся. Що робити ?

Кожного дня ми купуємо різні товари. Не задумуємось, а хто ж власник торгових марок ! Даремно ! Я особисто уважно читаю – де виготовлено товар та назву фірми. Давно вже не купую товарів з РФ та “АВК” і так далі. Це також стосується торгових мереж та сервісних установ.
Адміністрації “Майдану” пропоную створити сторінку на якій буде розміщена інфа про власників тм, а ми громадяни зможемо створити громадянський рух “Не купуй олігархічне !“.
Розкажи про цей почин всім друзям та знайомим ! Шліть їм SMSки та мейлуйте !
Таким чином ми зможемо завдати по олігархам та їхнім холуям реальний економічний удар.

17-09-2006 14:00 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158490810.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua