першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Aнонс прес-конференції з питань громади та влади

22-09-2006 17:00 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158933610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу запрошує всіх бажаючих на прес-конференцію „Вплив громадськості на прийняття рішень місцевою владою”

• Чи стали передвиборні програми Донецьких обласних організацій політичних партій дороговказом для депутатів обласної ради, програмою дій на наступні 5 років?
• Яка вірогідність того, що передвиборні програми залишаться просто формальним документом, який подається до територіальної виборчої комісії для реєстрації партій?
• Що саме реалізує місцева влада із того, що задекларовано?
• Як слухає місцева влада голос громадськості?
• Як сформувати та встановити ефективну взаємодію органів влади з громадою?

Відповіді на ці питання дають експерти Донецького інституту соціальних досліджень та політичного аналізу (ДІСДПА) в рамках реалізації двох проектів:
• “Вплив НДО на формування та впровадження партійної політики” (спільно з Міжнародним Центром перспективних досліджень за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC),
Мережі Громадянської Дії в Україні (UCAN)

Будуть представлені результати моніторингу Донецької обласної ради, діяльності депутатів щодо виконання ними пріоритетних завдань, визначених у передвиборних програмах партій і впливу результатів такої діяльності на зміни в регіоні за 5 місяців роботи.

• „Взаємодія громадськості та міської влади Донецька в прийнятті рішень в соціально-економічній сфері” (за підтримки Freedom House).
Будуть представлені узагальнені результати моніторингу участі громадськості в процесі розробки, обговорення та реалізації рішень, що приймаються муніципальною владою Донецька у сферах житлово-комунального господарства, соціального забезпечення, молодіжної політики.

Головні доповідачі:
 Володимир Кіпень, голова Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу
 Максим Авксентьєв, аналітик Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу
 Тетяна Дурнєва, експерт Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу
 Катерина Мала, експерт Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу

Роздаткові аналітичні матеріали видаються при реєстрації.

Місце проведення: Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, б. Пушкіна/34, к. 20

Термін проведення: 25 вересня 2006 року о 14.30

Учасники: засоби масової інформації, представники політичних партій, громадських організацій

22-09-2006 17:00 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1158933610.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua