першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Застав дурня молитися він і голову розіб’є

29-09-2006 20:21 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1159550490.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович одержав травму лобової частини голови.

Під час традиційного поцілунку ікони у Свято-Успенському Кафедральному Соборі Донецька, він занадто сильно вдарив чолом об захисне склу, у результаті чого на правій стороні чола проффесора з’явилося почервоніння від удару, повідомляє сайт "НОВИНИ.dn.ua".

Нагадаємо, Янукович відвідав Свято-Успенському Кафедральний Собор Донецька для участі в православній літургії. У воріт храму його зустрічав Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон.
Янукович привіз у подарунок храму ікону розміром 1,5 на 1,5 метра. На питання журналістів, що це за ікона, не змогли відповісти ні співробітники прес-служби Донецької ОДА, ні прес-секретар прем'єра Денис Іванеску.

Сьогодні Янукович перебуває з робочим візитом у Донецьку.

29-09-2006 20:21 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1159550490.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua