першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для всіх небайдужих! Архітектура громадянського суспільства

30-09-2006 00:09 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1159564170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

28 вересня 2006 року об 11.00 в Інтернет – клубі “Intel Game Arena” відбулась презентація Інформаційного порталу для НУО Донецького регіону /www.ngo.donetsk.ua/

За ініціативи ДОО Комітету виборців України створено перший в Донецькому регіоні єдиний електронний інформаційний портал для організацій громадянського суспільства.
Гості презентації мали змогу перенестись в надзвичайний світ Архітектури та Класичної музики. Місцем проведення було обрано залу, що тільки перебуває у стані будування та знаходиться поруч із “кімнатами – руїнами”. Незвичний антураж складався з будівельних матеріалів, напів завершеної підвісної стелі, оголених комунікацій та білосніжного драпірування ...
Особливо виразно лунала тут музика Гайдена в живому виконанні скрипки, віолончелі та альту...
Атмосфера творчих образів відобразила символічний зміст слогану /www.ngo.donetsk.ua/ - “Архітектура громадянського суспільства”...

Голова відділу розвитку ДОО КВУ Денис Ткаченко зазначив: “Сьогодні неурядові організації нашого регіону без перебільшення можна назвати Архітекторами громадянського суспільства. І безперечно, запорукою їх успішної діяльності є ефективне співробітництво в інформаційній сфері, відкритість та прозорість. Портал /www.ngo.donetsk.ua/ було створено з метою широкого інформування громадськості, представників органів влади, ЗМІ про діяльність організацій громадянського суспільства Донецького регіону ”. Він закликав до партнерства неурядові організації всіх рівнів, наголошуючи на виключній місії кожної з них.

Створення порталу /www.ngo.donetsk.ua/ стало можливим завдяки реалізації Донецькою обласною організацією ВГО “Комітету виборців України” довготермінового проекту “Інформаційна мережа партнерства НУО Донецької області”.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Національного Фонду в підтримку демократії (NED) та має на меті сприяння становленню громадянського суспільства і розвитку третього сектору через надання неурядовим організаціям Донецького регіону широких інформаційних можливостей.

Після презентації у неформальній, дружній атмосфері гості обмінювались враженнями та думками і святкували презентацію /www.ngo.donetsk.ua/ !

30-09-2006 00:09 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1159564170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua