першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зустрічайте героїв святкування 750-річчя Львова

10-10-2006 12:04 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1160471093.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На запитання під час чат-конференції на http://vgolos.com.ua 6.10.2006 Секретар міської Ради Львова Володимир Квурт на запитання:
"Хто займався організацією транспортного руху у центрі міста під час святкувань 750-річчя Льввова, і хто пустив транспорт у натовп людей позаду Оперного театру під час Лазерного шоу? Взагалі хто несе відповідальність за той безлад, який діявся під час цього шоу? Чому не було передбачено шляхів проходу для лікарів, міліції та інших служб, як це робилося під час масових акцій, що проводились у Львові раніше? Наприклад під час приїзду Папи" - відповів - "Організацією руху транспорту під час всіх масових заходів і координацію дій всіх силових структур відповідав Микола Одуха, погоджувався рух транспорту також з Шкурганом. Брали в цьому участь силовики, а також з представники охорони Президента. Звичайно, організація була не ідеальна і це були найбільші переживання для працівників мерії і для мене особисто, тому що питання безпеки повинно стояти на першому місці. І ніякі диковинки і світові чудеса не замінять життя бодай однієї людини. Зауваження і пропозицій і прорахунки зараз аналізуються і я маю надію будуть враховані в майбутньому".

Отже тепер ми знаємо, хто доклав усіх зусиль, щоб перетворити Львів у ВЕЛИКИЙ БИДЛОВОЗ.

Дошка пошани:
Микола Одуха

Микола Шкурган

Невидимі проте пильні люди з охорони Президента та СБУ

Джерело: http://www.bydlovoz.by.ru/100606.html

10-10-2006 12:04 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1160471093.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua