першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ФСБ нахабно працює в Україні!

17-10-2006 23:42 Росія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1161117759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Повертаючись 8 жовтня до Києва, в поїзді розговорився з хлопцем - послідовником вчення Фалунь Дафа. Розмова почалася з того, що він мені вручив спецвипуск газети "Фалунь Дафа в мире", в якому викладені злочини славетної Комуністичної Партії Китаю проти послідовників згаданого вчення. Не хочу робиту зайву рекламу Фалунь Дафі, але видно, що їх люди як вміють, масово вириваються з лабет Системи через "духовне самовдосконалення та єднання з космосом", а Система робить все для того, щоб не відпускати своїх рабів.

І в цьому плані "цивілізація" дуже допомагає Системі. Якщо раніше в Україні "коммуністи-сталінци" в ході примусової колективізації початку 30-х років відбирали у людей зібраний врожай, чим викликали масовий голод та марну загибель мільйонів людей, то тепер "кітайскіє таваріщі" зрозуміли, що знищувати своїх ворогів треба відповідно до вимог часу. А саме, ув’язнених просто розбирають на запчастини і вигідно продають внутрішні органи. Куди там сталіністам з продажем вилученого зерна за кордон заради індустріалізації! А який "навар"!

Далі. Фалунь Дафа має розвинену мережу в багато мільйонів послідовників по всьому світу, в тому числі і в Україні. Згаданий мною попутник є одним з них. Нещодавно разом з групою активістів він зібрався поїхати на конференцію по своїй проблемі до Москви. Так от, їх просто не впустили в Росію. Все б нічого, але російські прикордонники крім прізвищ активістів мали "чорний список", де проставлені номери їх внутрішніх українських паспортів. В ході спілкування посилалися на якусь міжнародну угоду між Росією і Китаєм щодо спільного переслідування Фалунь-дафістів. Я все розумію, фашизм там і там процвітає. Але яким чином вони одержали номери паспортів законослухняних українських громадян, які до того "нє билі, нє прівлекалісь, нє осуждалісь" на території Росії, а дехто з повернених в Україну взагалі ніколи в Росії не бував?

Група завернених в Україну звернулася з відповідними заявами в російську генпрокуратуру, а також до українських правозахисників.

17-10-2006 23:42 Росія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1161117759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua