першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Благодійна акція для дітей-сиріт "Творити добро легко"

01-11-2006 10:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162370767.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проведення акції заплановане на листопад-грудень 2006 року. Протягом цього часу учасники Форуму зберуть та передадуть корисні подарунки дітям з декількох дитячих будинків і шкіл-інтернатів у різних областях України.

Мета заходу – допомогти дітям та вкотре привернути увагу українського суспільства до проблем дітей, які позбавлені батьківського тепла та перебувають у важких життєвих обставинах, а також залучити молодь до вирішення цих проблем.

Форум Молодих лідерів України звертається до всіх небайдужих зробити свій посильний внесок в цю акцію, передавши одяг, взуття, іграшки, посуд та інші речі, які вкрай необхідні дітям у дитячих будинках та школах-інтернатах.

Необхідні речі: одяг, взуття; іграшки; канцтовари; книжки; постільна білизна; засоби особистої гігієни.

З будь-яких питань щодо цієї благодійної акції Ви можете звернутися до Секретаріату Форуму за тел.: 8(044) 465-68-03 або e-mail: info@mlu.org.ua (контактна особа – Людмила Логуш).

FMLU.jpg

01-11-2006 10:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162370767.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua