першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення фракції КУН "Національний вибір"

03-11-2006 18:32 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162571545.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

27 жовтня депутати Харківської облради на сесії підтримали пропозицію депутата комуніста Леоніда Стрижка щодо знесення в Харківській області всіх пам’ятних знаків, пов’язаних з діяльністю ОУН-УПА.

Конгрес Українських націоналістів буде протидіяти будь-яким намаганням демонтувати пам’ятники, пов’язанні з історією національно-визвольних змагань.

У Харкові зараз три подібних пам’ятники -Героям Крут, два пам’ятні знаки воякам УПА - у молодіжному парку та на території греко-католицької Церкви Св. Миколая.

З цього дня КУН розпочинає безстрокову кампанію проти намагань знищити пам’ятники борцям за українську незалежність. Кампанія буде вестись усіма можливими правомірними засобами. Будуть і судові позови і вуличні акції усіх свідомих громадян.

З місцевої влади на жаль тільки одиниці підтримують справедливе обурення харківської громадськості подібним рішенням. Однак спільні зусилля КУНу та інших національно-патріотичних організацій дадуть результат.

Разом з тим нагадуємо Добкіним, Бобкіним та іншим комуно-фашиським прихвостням, що українська земля, від Сяну до Дону окроплена українською кров’ю мільйонами наших братів і сестер.

Ці злочини проти людства і української нації творилися руками Леніна, Постишева та інших, пам’ятники яким і досі ганьблять нашу землю, глумляться над трагедією народу, зокрема і славних Слобожанців (харків’ян).

Звертаємося до колег депутатів Харківської обласної ради:-Схаменіться, опам’ятайтеся і зупиніться. Згадайте якого ви роду. Пам’ятайте , що Українська Галицька Армія йшла до Вас , на Велику Україну, щоб разом з Вами слобожанцями боронити український люд від більшовицько-московської навали. Загони УПА по всій Україні боролися за українську національну ідею.

Тож чию пам'ять ми зобов’язанні берегти на віки вічні? Хто не знає свого минулого не має майбутнього. Задумайтеся брати наші.

03-11-2006 18:32 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162571545.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua