першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вибори в Полтаві

05-11-2006 11:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162718518.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Надії на відродження Потави, її розвиток полтавці пов'язують з кандидатом на посаду мера Андрієм Матковським. Проти нової команди об'єдналися непримиренні вороги минулих виборів Кукоба і Животенко, методи керівництва яких довели міське господарство до повної розрухи. БЮТ, комуністи, прогресивна молода частина НУ, "живі" громадські організації, підприємці, більшість полтавців підтримують А.Матковського, секретаря міської ради, який прийшов в команді БЮТу, але зміг об'єднати людей різних політичних поглядів для конструктивної роботи. За 5 місяців зроблено більше, ніж за 10 років. Починаються реформи у всіх напрямках в інтересах полтавців. Передвибоне гасло "Полтава без околиць" перетворюється в реальність. З таким менеджером місто поступово стане європейським не тільки за географічним розташуванням.

05-11-2006 11:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162718518.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua