першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Харкові вшановували пам'ять жертв більшовицького терору

07-11-2006 20:19 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162923554.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

7 листопада 2006 року в Харкові організації Християнсько-Демократичного Союзу (ХДС), Християнсько-Демократичного Союзу Молоді, Молодіжного Націоналістичного Конгресу, та партії "Пора" вшановували пам'ять жертв більшовицького режиму.

Як заявив керівник обласної Християнсько-Демократичного Союзу Молоді Антон Бондарєв, "для тих, хто зібрався 7 листопада тут, біля пам’ятника Леніну, цей день – це день скорботи, а пікет організовано з метою освіти, нагадування про мільйони жертв репресій, розкуркулювання, голодомору, громадянської війни».

Представниками Християнсько-Демократичного Союзу Молоді та Молодіжного Націоналістичного Конгресу була організована фотовиставка "Плач України", на якій було представлено 137 знімків жертв комуністичного режиму: релігійних та громадських діячів, письменників та простих людей, що загинули в роки голодоморів, вивішені списки репресованих священиків.

Поруч із фотовиставкою стояли дерев'яні «їжаки» та був натягнутий колючий дріт, які символізували злочинний характер комуністичного тоталітарного режиму.
Одночасно представники Християнсько-Демократичного Союзу Молоді, Молодіжного Націоналістичного Конгресу вели збір підписів за припинення діяльності Комуністичної партії на Україні та за знос пам'ятника Леніну на головній площі Харкова. Загалом було зібрано 211 підписів за припинення діяльності КПУ, і 183 - за знос пам'ятника.

Джерело: http://hds-kharkiv.org.ua/2006_11_07/140.htm

07-11-2006 20:19 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162923554.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua