першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Громадське обговорення з проблем відкритості партій та влади

07-11-2006 21:17 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162927037.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

7 листопада в Донецьку в приміщенні Інституту післядипломної освіти відбулося публічне обговорення „Моніторинг та оцінка ефективності виконання передвиборних програм місцевих організацій політичних партій (блоків), які перемогли на виборах 2006 та сформували Донецьку обласну раду”.
Захід був організований Донецькою обласною громадською організацією „Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу” (ДІСДПА) в рамках проекту “Вплив недержавних організацій на формування та впровадження партійної політики” Міжнародного центру перспективних досліджень за підтримки за підтримки Інституту Сталих Спільнот (ISC), Мережі Громадянської Дії в Україні (UCAN).
В дискусії „Хід виконання передвиборних обіцянок партійної організації (блоку): успіхи, проблеми, перспективи” взяли участь представники місцевих організацій політичних партій (ДОО ПР, ДОО ПСПУ, ДОО БЮТ, ДОО НСНУ), депутати місцевих рад, представники органів влади, лідери громадських організацій, ЗМІ.
В рамках публічного обговорення виступив Петро Удовенко (Міжнародний центр перспективних досліджень, м.Київ, керівник проекту „Вплив НДО на формування та впровадження партійної політики”) з доповіддю „Політична реформа: вплив на формування та впровадження партійної політики”.
Голова Донецького інституту соціальних досліджень і політичного аналізу Володимир Кіпень розповів про принципи взаємодії громадськості та влади, регіональний експерт проекту Тетяна Дурнєва представила результати моніторингу ЗМІ щодо висвітлення ними партійної тематики на рівні Донецької області”.
Цікавою та інформативною була доповідь керівника соціологічної служби ДІСДПА Максима Авксентьєва "Передвиборні програми і реальність: особливості взаємодії міської влади та громадськості Донецька при прийнятті рішень".
Результатом громадського обговорення став ухвалений підсумковий документ, в якому визначені основні напрями щодо підвищення ефективності взаємодії між політичними партіями та громадськістю у сфері розробки та впровадження ефективної партійної політики.

07-11-2006 21:17 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1162927037.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua