першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Незаконний арешт шеф-редактора газети "Хуторяночка"

17-11-2006 14:47 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1163767637.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ще одна жертва "дерибану" рекреаційної зони біля Одеси


26 жовтня, о 10 ранку, біля будинку Вищого Господарського суду України, в Києві, була затримана і в наручниках доставлена до Одеси шеф-редактор газети "Хуторяночка", громадський діяч-правозахисник, хлібороб Клебанова Людмила Геннадіївна.

Аршет провели за особистим дорученням слідчого з особливо важливих справ Одеської обласної прокуратури Олексія Григоровча Киричка провели співробітники одеської міліції -Богдан Арсенійович Балаянц та два його помічники.
За кілька хвилин до цього мало відбутися, і воно відбулося, засідання Вищого Господарського суду України за позовом ТОВ "Исток" до ПП "Альттарир-К"( директор - Клебанова Л.Г.)

Таким чином, Клебанову не допустили до судового засідання і не довзолили їй зробити навіть жодного дзвінка,в тому числі, - й адвокату. Вимоги Клебанової подзвонити співробітники Одеської міліції розглянули як протидію правоохоронним органам,кинули до чорного "воронка", посадили за грати.

Клебанову захистили селяни, яким вона допомогла отримати державні акти на право приватної власності на землю, та мешканці Новобілярської територіальної громади(Комінтернівський район). Земельні інтереси громади селища Нові Біляри правозахисниця відстояла разом з керівництвом Новобілярської селищної ради та її мешканцями.
На початку листопада Апеляційний суд Одеси розглянув справу Клебанової, не знайшов доказів її провини, і звільнив її з-під варти.

Як сказала Л.Г.Клебанова, вона вважає цей арешт, перебування у слідчому ізоляторі та в'язниці як помсту за її позицію: зупинити неподалік від Одеси розпродаж земель рекреаційної зони всупереч дійючому законодавству.
Мій арешт, продовжила вона, - спроба здійснити психологічний тиск на селищного голову О.В.Налисник, щоб примустити її підписати документи про прередачу земель запасу громади (в тому числі - набережну, пляж,цвинтар) у приватну власність ТОВ "Исток" і написати заяву про звільнення з посади голови селищної ради.

Незаважчи на те, що ПП "Альтаїр-К"(директор Л.Г.Клебанова) виграв усі 12 судів, що в прокуртурі району і УБОП Одеської області маються відказні документи щодо цьго ПП за відсутністю складу злочину, прокуратура області відкрила карну справу. Це,підкреслює Л.Г.Клебанова, - розправа прокуратури та міліції за мою громадянську позицію.

17-11-2006 14:47 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1163767637.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua