першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чому Черновецькому слід піти?

17-11-2006 19:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1163785028.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Чому Черновецькому треба піти?
Найперше, це бажання самих киян. Опитування проведене соціологічною службою Центра Разумкова показало, що 52% виступають за відставку діючого мера. Саме ця цифра реально відображає настрої мешканців Києва та їх бажання. На нашу думку є чотири основні причини, які призвели до такого катастрофічного падіння рейтингу Леоніда Черновецького.

1.Корупція в органах влади.
2.Антисоціальна політика
3.Цензура ЗМІ.
4.Нехтування культурними пам'ятками та спортивною гордістю міста.

1. Із самого початку свого правління новопризначений мер Києва Леонід Черновецький почав створювати у місті корупційні схеми. Робиться це за підтримки колишніх менеджерів концерну Правекс, які зараз знаходяться на ключових постах у КМДА та депутатів фракції Блоку Черновецького.
Основне джерело корупційних схем мера та його команди – земля у Києві. Ціни на неї вже давно перевищили аналогічні у європейських столицях. Під час передвиборчої компанії Леонід Михайлович запевняв киян, що земля буде продаватись виключно на аукціонах і за цінами не нижче ринкових, проте сталося не так як гадалося. Київрада у, якій було сформовано ситуативну більшість ось уже півроку майже за безцінь дарує землю під забудову різним компаніям та фірмам. Таким чином київський бюджет постійно втрачає десятки, а то й сотні мільйонів.
Далі. 27 жовтня в одному з ресторанів при спробі отримання хабара був затриманий депутат Київради Блоку Черновецького Ігор Лавров. Він був членом постійної комісії з питань власності і раніше судимим.
Ще один факт. 31 жовтня 2006 року з 18.00 до 00.30 телеканал ТРК Київ припинив пряму трансляцію сесії Київради, саме в той час коли почався розгляд питання виділення земель. За словами депутатів Київради наказ припинити трансляцію давав особисто Леонід Чорновецький.
Всім відомо, що мер банкір. Але невідомо, чому він та його блок так хочуть позбутися банку “Хрещатик”, контрольним пакетом акцій якого володіє київська міська Рада. Фракція Блоку Черновецького у Київраді блокує рішення про викуп акцій додаткової емісії акцій банку. Якщо місто не знайде 150 млн грн, то втратить контроль над банком, який швидше за все дістанеться політичному союзнику Черновецького у Київраді Андрію Іванову.

2. Безпрецедентне підвищення тарифів на комунальні послуги у 3-3,5 разів, яке є абсолютно невиправданим і непідтвердженим. Підвищення тарифів не передбачає ніякого покращенням якості наданих послуг. Не було проведено жодного громадського слухання, для того аби з'ясувати думку киян з приводу таких дій влади. Окрім тог,о підвищення тарифів відбулося після того, як мер поставив на чолі комунального підприємств “Київенергохолдинг” (до якого входять Київгаз, Київводоканал, КиївЕнерго) та Київтеплоенерго своїх людей. Економічно обгрунтованої причини підвищення тарифів не можуть надати навіть у мерії. Варто зайвий раз також нагадати, що підвищення тарифів найболючіше вдарить по найменш захищеним верствам суспільства, інтереси, яких так ревно захищав Леонід Михайлович під час передвиборчої кампанії.

3.Із перших днів свого приходу до влади пан Черновецький розпочав справжню війну із журналістами, особливо дісталося представникам комунальних ЗМІ. Комунальна газета “Вечірній Київ” заявила про тиск на неї з боку мерії. Представники газети повідомили, що КМДА вимагає від них віддавати матеріали на вичитку одному з заступників міського голови.
Слід також згадати конфлікт Леоніда Черновецького із ТРК Київ, на яку він подав до суду. У свою чергу “Газета по-київські” звернулася до Печерського районного суду із вимогою забов'язати Леоніда Михайловича спростувати твердження про те, що у газеті регулярно друкують проти нього замовні матеріали.

4. Багато киян критикувала попереднього мера за будівництво поблизу пам'яток архітектури та в парках і скверах. Зараз ситуація не краща, забудовуються парки, навіть у центрі міста (наприклад поблизу метро Театральна), на сесіях Київради затверджуються плани будівництва все нових і нових будинків монстрів у історико-культурних зонах. КМДА не потрібен навіть спорт, - а як інакше пояснити відмову в фінансуванні столичних спортивних команд: чемпіона СРСР баскетбольного “Будівельника”, хокейного “Сокола”, футбольного “Арсенала” і європейського рекордсмена команду легенду гандбольний “Спартак”...?

Ось так власне виглядає далеко не повний перелік тих подвигів, які разом із своєю командою встиг звершити новообраний мер. Повна безвідповідальність в управлінні майном громади і абсолютна байдужість до мешканців столиці. Саме ці дві риси характеризують діяльність Леоніда Михайловича на посаді Київського Міського Голови. Своїми рішеннями та діями мер вже переповнив чашу терпіння киян.
Політична партія “Велика Україна” ініціює проведення референдуму з відставки Леоніда Черновецького. Ми запрошуємо киян, громадські організації, політичні партії, яким не байдужа для Києва, приєднатися до нас.
20 листопада мер міський голова Києва Леонід Черновецький згідно Закону України “Про всеукраїнський та місцевий референдум” отримає офіційне повідомлення від ініціаторів проведення референдуму з питання дострокового припинення повноважень Київської міської ради та її голови про проведення зборів з питань місцевого референдуму.
Центральний штаб з організації референдуму знаходиться за адресою: вул. Анрі Барбюса 5-в, офіс 2.
Телефони гарячої лінії: 569-62-64, 569-62-63, 569-62-65 (працюють з понеділка, 20 листопада).

Прес-служба партії “Велика Україна”

17-11-2006 19:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1163785028.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua