першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто перший прийшов на Майдан?

22-11-2006 07:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164171644.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ось виникло таке цікаве неполітичне питання. Хто перший прийшов на Майдан? Маю на увазі не “польово-партійних командирів“, випадкових перехожих і працівників спец служб. І тим більше, пізніших учасників з “революційними“ посвідченнями, які теж носили знамените іллічєвське “брєвно“.

Та хтось таки мусів бути ПЕРШИМ! Що власне - серед багатьох перших, котрі вже теж збиралися ось-ось так зробити - вбрав чисті, теплі шкарпетки і попрощавшись з рідними біля затишного телевізора пофугував з канапкою у невідоме на площу Майдану з наміром там залишитись, навіть не знаючи що очікувати далі! Самотою. Це вже пізніше все було “гарно і багато“! Але хто та одинока особа, що з’явилася там першою? Чоловік, жінка, старе, мале..?

Напевне знайти не вдасться... Але, цікаво, нє? Десь же така людина повинна існувати просто фізично...

22-11-2006 07:00 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164171644.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua