першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Число випускників проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе -

22-11-2006 14:49 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164199773.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цими вихідними число випускників проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» поповнили славні Одесити.

Третій для них семінар Школи знову проходив на берегах чорноморського узбережжя курортного містечка Коблево, яке і цього разу зустріло учасників проекту сонячною та теплою погодою.

Як і Дніпряни, Одесити гідно завершили своє навчання в Школі молодого лідера продемонструвавши на останньому семінарі вміння не лише ефективно застосовувати всі здобуті на попередніх етапах школи знання та навички, а й на їх основі будувати міцний фундамент подальшого розвитку України.

Прогриміли на всю Україну одесити і своїм домашнім завданням (акція „КАЗОЧКА ПРО 15 ГРИВЕНЬ”) про яке ми вже згадували у попередніх статтях і мали змогу побачити на загальнонаціональному телеканалі «НТН».

То ж приємно відмітити, що проект «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» має неабиякий зовнішній прояв, направлений на зміну вже давно наболілого, багатьох з нас хвилюючого, але при цьому часто залишеного поза увагою чи то через байдужість чи то через невпевненість в своїх силах та недостатність віри в те, що все можна змінити.

Сьогоднішні учасники проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» продемонстрували, що вони є сильними і цілеспрямованими людьми, які незгодні миритися з тими неподобствами, що трапляються на їхньому шляху і які роблять все задля того щоб їх подолати.

Довідково: проект Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» реалізовується ВМГО Християнсько-демократична молодь України (ХДМУ) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та партнерської організації ХДМУ Християнсько-демократичної молоді Норвегії.

В межах проекту передбачено проведення 10 семінарів (по 3 семінари в кожній області учасниці (в 2006 році: Дніпропетровська, Одеська та Харківська області) та 1 підсумкового семінару в м. Києві для найактивніших представників трьох областей).
www.cdyu.org

22-11-2006 14:49 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164199773.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua