першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Проект ХДМУ «Молодь на шляху до Європи» перетнув екватор

22-11-2006 15:38 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164202715.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект ХДМУ «Молодь на шляху до Європи» перетнув екватор

Семінар у Херсоні гідно завершив серію семінарів з тематики ЄС проекту «Молодь на шляху до Європи».

Екватор проекту «Молодь на шляху до Європи» було перетнуто успішним завершенням останнього семінару з тематики ЄС. Захід відбувся 18-19 листопада у санаторії Чайка, що знаходиться на мальовничому березі Дніпра у місті Херсон.

Найкращі представники активної молоді Херсонщини, що пройшли конкурсний відбір на участь у проекті, поповнили свої знання у питаннях історії створення, розширення, функціонування та перспектив розвитку Європейського Союзу, позмагались у вмінні швидко засвоювати та використовувати новий теоретичний матеріал, працювати в команді та творчо підходити до вирішення поставлених задач.

Одним дружнім та дієвим колективом на семінарі працювала молодь з Херсонського державного університету, Херсонського державного педагогічного інституту, Херсонського державного аграрного університету, Національної юридичної академії, Херсонського національного технічного університету, Херсонської філії Національного університету кораблебудування, Херсонської філії державної академії статистики, представники громадських організацій Християнсько-Демократичний Союз Молоді, Опора, Євро Клуб та інших.

Лекціями-дискусіями керували запрошені організаторами професіонали у питаннях ЄС: Завідуючий секретаріатом Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції - Сергій Плотян та кандидат політичних наук, радник Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції - Наталія Буренко.

Слідуючи програмі семінару, що передбачає шість годин лекційного матеріалу за два дні, лектори також приділили значну увагу відповідям на чисельні запитання учасників, що стосувалися юридичних, економічних, етнічних та інших аспектів функціонування та розвитку Європейського Союзу. Варто зазначити, що питання, які задавали учасники, говорять про прагнення молоді розібратися у суті процесів, що протікають на заході від Українських кордонів та краще зрозуміти місце нашої держави у геополітичних процесах Євро-азійського континенту.

Не давала молоді нудьгувати між лекціями–дискусіями Лілія Романюк – член правління ВМГО ХДМУ, аспірант КНЕУ, яка з властивим їй натхненням розкривала у вікторинах, іграх та тренінгах творчі, лідерські, ораторські здібності учасників, знаходячи отриманим теоретичним знанням практичне застосування і міцно закріпляючи матеріал у свідомості учасників.

На прохання Пресс служби ХДМУ керівник проекту Анатолій Король підсумував у своєму коментарі серію семінарів по тематиці ЄС: «Кожен семінар, що відбувся, підтвердив правильність обраних нами методів та пріоритетів на шляху поширення прозорої та об’єктивної інформації про ЄС у молодіжному середовищі східних та південних областей України. Ми не йшли до учасників з готовими відповідями, ми намагались спровокувати їх на роздуми, на запитання, на самостійний аналіз процесів, що відбуваються, лише забезпечивши їх можливістю значно збагатити свої знання, отримати відповіді на всі найгостріші запитання з цієї тематики, познайомитись з однодумцями та провести час семінару з максимальною користю та морем позитивних емоцій. Познайомившись з учасниками проекту я щасливий, що складність нашої роботи компенсована та віддячена завзятим блиском у очах молоді на наших семінарах, їх ініціативністю, жагою до знань та змін на краще, готовністю впровадити ці зміни, їх дорослим ставленням до серйозних речей, що стосуються всієї держави та безпосередньо кожного її громадянина. Я повторюсь, але ще раз підкреслю, що молодь, яка сьогодні ще навчається у вузах нашої країни, є нашим шляхом до Європейських стандартів життя, до нової ери успішної Європейської України. Необхідно лише створити умови для розкриття цього потенціалу, допомогти вірно спрямувати цю енергію нових поколінь. І проект «Молодь на Шляху до Європи» лише елемент програми заходів, яку ХДМУ здійснює з цією метою».

На черзі серія семінарів з питань НАТО, що стартує вже на цих вихідних. Триматимемо вас у вирі останніх подій проекту. Пресс служба ХДМУ.

http://www.cdyu.org/

22-11-2006 15:38 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164202715.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua