першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкпите звернення до редакції "Молодіжної правди"

23-11-2006 23:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164317329.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ ВІЛЬНОЇ МОЛОДІ "МОЛОДІЖНА ПРАВДА"ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ МОЛОДІЖНОЇ ПРАВДИ!

На вашому сайті в статті Студенти Харкова провели День молодіжної національної свідомості зазначено, що «З ініціативою проведення цієї акції виступила міська організація МСНУ…» (http://mpravda.com/?lang=ua&pubId=18904).

Хочемо відмітити, що, насправді, даний захід проводився учасниками проекту ХДМУ «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!», який відбувається за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту вже другий рік поспіль.

В такий оригінальний спосіб його учасники виконували домашнє завдання, що полягало у визначенні ними будь-якої локальної проблеми та її часткового, або ж повного вирішення у термін між другим та третім семінаром проекту.

Варто відзначити, що дане завдання нещодавно успішно виконали й представники нашої Школи з інших регіонів. Наприклад, одесити організували акцію «Казочка про 15 гривень», а дніпропетровці «Намалюй своє щастя!», які висвітлювалися українськими телеканалами та іншими засобами масової інформації.

Дійсно, серед тих, хто бере участь в проекті ХДМУ «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» є й представник Харківського осередку МСНУ, який є активним учасником як нашої Школи, так і, наскільки нам відомо, організованої «школярами» акції. Проте, на нашу думку, це не дає нікому підстав говорити про те, що акція відбувалася з ініціативи МСНУ. В першу чергу, це є несправедливим по відношенню до інших учасників заходу хоча б тому, що їх ніхто не попереджав про те, що вони реалізовуватимуть свою чудову ідею під патронатом МСНУ, або будь-якої іншої організації.

Тому, на нашу думку, було б коректно говорити про те, що організаторами акції, в першу чергу, виступили студенти різних навчальних закладів Харкова, в другу - які є учасниками проекту Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну», і в останню - що серед них були представники різних громадських організацій.

Ми з розумінням ставимося до того, що вище згадана стаття, не є написаною журналістами газети вільної молоді «Молодіжна правда», але враховуючи те, що Ваше видання є найпопулярнішим молодіжним порталом України, просимо Вас саме на його сторінках опублікувати наш лист з метою виправити некоректну, викривлену інформацію про акцію «День молодіжної національної свідомості», яка була організована учасниками проекту ХДМУ «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» та, таким чином, надати Вашим читачам можливість отримати правдиві відомості про події в молодіжному русі України і її регіонів.

Це, в свою чергу, підтвердить, що назва Вашого видання «Молодіжна ПРАВДА», несе в собі реальний зміст, а Редакція порталу прагне до об’єктивного висвітлення новин про талановиту і громадсько-активну українську молодь.З повагою та надією на плідну співпрацю,

Прес-служба ХДМУ (http://www.cdyu.org/ukr/)

23-11-2006 23:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164317329.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua