першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Голодомор, президент і партії

24-11-2006 12:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164363171.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, 24 листопада, я обдзвонила офіси та громадські приймальні багатьох партій (в тому числі Нашої України та БЮТ), намагаючись дізнатися, що вони планують робити на відзначення пам'яті Голодомору. У приймальні Нашої України про це не чули зовсім. Втім, тут я не здивувалася - це типовий результат, одержаний далеко не вперше. Там ніколи ніхто нічого не знає і з пересічними громаданами розмовляти не люблять. У приймальні БЮТ мене переадресували на якийсь інший номер, там сказали, що вияснять, і попросили передзвонити пізніше. Пора не відповідала. У громадській приймальні президента (так вона значиться на інтернеті) мені сказали, що я взагалі не туди звертаюся і взагалі ніякої громадської приймальні президента не існує (!?). Ось такі сумні результати.
Просте питання: чи хто-небудь з політиків переймається цією подією? Саме подією, а не своєю в ній участю, зафіксованою запрошеними журналістами. А також чи когось з них цікавлять думки громадян (не депутатів) про Голодомор, та й про інші справи, які є важливими не тільки (і не стільки!) для політиків і депутатів, але й для всього народу України?

24-11-2006 12:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164363171.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua