першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Інтернет-портал "Нова Країна" розпочав свою роботу.

27-11-2006 14:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164631905.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ШАНОВНІ ДРУЗІ !

Інтернет-портал "Нова Країна" розпочав свою роботу.
Запорошуємо Вас відвідати наш сайт: http://newua.org.ua/

Кожен із нас, засновників Інтернет-порталу, прямуючи своїм власним шляхом, формував особисте світобачення. Осмислюючи всілякі негаразди, залишав у душі лише цінне, вартісне та духовне, зокрема, надзвичайне, що могло би допомогти побудувати певний ментальний, інформаційний та емоційний простір, котрий потрібен не лише нам, а й нашій державі, Україні, у пошуках самої себе і свого місця у світовому просторі. Нашому світогляду сприяла політична аналітика, художні твори, просто роздуми про себе та світ, спроби осмислити, душею осягнути шляхи, якими прямували у своїх духовних, творчих і просто людських пошуках мільйони українців та людей різних націй, які на своїх дорогах намагалися знайти ту цілісність людської природи, котра варта імені Людини.
Дечим з того, про що думалося, мріялося і було усвідомлено нами на життєвих шляхах, ми вирішили поділитись з Вами.
Отже, якою є структура та побудова нашого ресурсу, і чого ми прагнемо досягти.

Перш за все ми плануємо зібрати на нашому ресурсі цікаві з нашої точки зору філософські, історіософські та мистецькі роботи людей, які в даний час ще не представлені широко в інформаційному просторі країни поза Інтернетом.
По-друге, ми надаємо свій ресурс для розміщення на ньому архіву мистецьких речей, друкованих та музичних творів, які формували та формують ментальне поле України, що були чиїмись улюбленими речами та які допомогли комусь краще усвідомити своє місце в суспільстві, допомагають цінити рідну землю та реалізовувати свій потенціал в цьому житті – це наші проекти "Улюблена музика" та "Улюблена книжка".

Наш портал пропонує людям лідерського складу, які бажали би безкорисливо попрацювати на благо рідної культури та рідної землі, долучатись до наповнення ресурсу та пропонувати свої власні проекти та розділи. Задля цього треба буде зв’язатись з відповідальним за певний розділ та запропонувати свої послуги (якщо Вас цікавить робота у певному розділі), або ж зайти на наш форум і запропонувати щось своє, неординарне. Якщо рада модераторів сайту побачить вашу пропозицію цікавою з точки зору розвитку сайту та неконфліктною з точки зору його ідеології та філософії – то ви матимете можливість здійснити на нашому ресурсі свої ідеї та прагнення.

Сайт структурно побудований на двох базових розділах, в яких буде розміщено всю основну цікаву нам інформацію.

І Статті. На сайті розміщені статті на політичні, історіософські, філософські та культурницькі теми. Відповідальні за розділ Roman ShaRp та Irynka.

ІІ Наша бібліотека з підрозділами:
Загальна бібліотека (відповідальна Ревізор)

Музична бібліотека (відповідальний real)

Бібліотека солідаризму (відповідальний Ashnar Lynx)

З нагоди нашого відкриття пропонуємо вам прочитати ексклюзивний твір, створений творчим колективом активу нашого сайту та однодумцями із Форуму сайту Юлії Тимошенко - інтернет-книгу "ЛІТОПИС ЕПОПЕЇ ПЕРЕТИНУ СВІТІВ", що була написана впродовж останніх двох років і навіяна різними перипетіями та колізіями найновішої історії нашої держави. На сайті вона знаходиться
за цим посиланням: http://newua.org.ua/creatiff/Peretyn_svitiv.html

Приємного вам читання.
Кожен, хто зацікавлений взяти участь у роботі будь-якого з напрямків діяльності порталу, зможе запропонувати свої послуги через електронну пошту відповідних розділів на порталі.

Кожен, хто має свій власний напрямок діяльності і вважає, що він може увійти в загальну філософію та практику роботи порталу - матиме можливість зареєструватися на порталі і через форум порталу запропонувати свої ідеї та своє бачення.

Закликаємо всіх людей із творчим мисленням та нестандартним баченням долучатися до роботи та наповнення цього проекту.
Завжди раді всім нашим відвідувачам, сподіваємося на тривалу та плідну подальшу співпрацю.
З повагою, актив сайту «Нова Країна»

http://newua.org.ua/

27-11-2006 14:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1164631905.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua