першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юлія Тимошенко: За відставку Луценка голосували „люди Януковича”

02-12-2006 12:09 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165054179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Саме під час перебування Юрія Луценка на посаді міністра МВС декілька членів нашої політичної команди, в тому числі і я стали об’єктами безпідставної агресії з боку керівництва української міліції. Саме міністерство за останні два роки перетворилося на шоу-структуру, яка публічно анонсувала арешти на телебаченні, чи проводила слідчі дії в прямому ефірі. Викликав чимало запитань і моральний образ міністра МВС, який вчора клявся, що ніколи „ в його трудовій книжці не стоятиме штамп, що він працював в Уряді Януковича”, а вже назавтра чіплявся за крісло що було сил.


Словом, я особисто, політична сила, яку я очолюю, не тільки не ідеалізуємо Луценка, але й знаємо його справжню ціну.


АЛЕ:


Ми прекрасно розуміємо, що Юрій Луценко – це міністр Уряду Януковича. Це, якоюсь мірою, продукт сумнозвісного компромісу між лідером Партії регіонів та Президентом України часів не менш сумнозвісного Універсалу. Тому і відправляти у відставку слід весь уряд Януковича, а не окремих його міністрів.


На засіданні нашої фракції було прийнято одностайне рішення: не підтримувати відставку Луценка з посади міністра МВС, не зважаючи на якість його роботи. Ми не призначали цього міністра, ми не уособлюємо сьогодні владу і не повинні його знімати з посади. Це питання виключно компетенції Уряду та парламентської більшості, з якими сьогодні співпрацює Луценко.


Однак 14 депутатів нашої фракції проголосували всупереч рішенню фракції, що, очевидно, є результатом їх персональних домовленостей з членами команди Януковича.


Завтра, на засіданні нашої фракції з звернуся до депутатів з проханням поставити на голосування питання про те, що люди, які підтримали сьогодні відставку Луценка більше не є членами нашої політичної команди. Мені шкода що особисті інтереси окремих депутатів увійшли в конфлікт з рішенням фракції, яке приймалися демократично і публічно. З іншого боку, добре що ми тепер знаємо „людей Януковича” в фракції в обличчя. Це саме ті депутати, які вже давно де-факто належать до команди Януковича і не мають нічого спільного з нашою політичною силою. Вони не мають права перебувати в нашій фракції.


Ми, відповідно до статті 81 Конституції України, знайдемо всі законні легітимні можливості для того, щоб вивести людей, які порушили фракційну дисципліну і пішли на зговір з Партією регіонів, з депутатського корпусу. Їх місця повинні зайняти представники БЮТ, які знають, як служити народу а не своїм власним інтересам.Юлія Тимошенко

Про це йдеться на офіційному сайті БЮТ
http://www.byut.com.ua/ukr/news-2446

02-12-2006 12:09 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165054179.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua